Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

CP I IPLA POKAŻĄ KSW20 W PPVDrukuj

PPV CP
Już 15 września br. abonentów Cyfrowego Polsatu czeka największe wydarzenie MMA w Europie, które zawita nad polskie morze.

Sobotni wieczór podczas jubileuszowej Gali KSW20 wypełnią aż dwie walki wieczoru, w tym pojedynek Mariusza Pudzianowskiego, pięciokrotnego mistrza świata zawodów „Strongman”, z Christosem Piliafasem, mistrzem organizacji King Of The Cage. „Symfonia walki” będzie nadawana na żywo z trójmiejskiej Ergo Areny, a dostęp do niej zyskają klienci platformy oraz użytkownicy aplikacji ipla. Całe wydarzenie można obejrzeć w ramach usługi „pay-per-view” (PPV) za 30 zł.

- Po pozytywnych doświadczeniach z realizacji dwóch poprzednich transmisji PPV zdecydowaliśmy się zaprezentować w ten sposób kolejne emocjonujące wydarzenie sportowe. Jubileuszowa Gala KSW20 może zdarzyć się tylko raz a dla sympatyków MMA jest prawdziwym sportowym świętem. Widzowie kanałów sportowych Polsatu i nasi abonenci pokochali tę dyscyplinę. Popularność KSW rośnie wraz z organizacją kolejnych gal. – mówi Dominik Libicki, Prezes Zarządu Cyfrowego Polsatu.Transmisję z jubileuszowej Gali KSW20 w usłudze PPV, zapewniającej dostęp do wydarzenia na żywo, będą mogli obejrzeć w telewizji wszyscy abonenci i użytkownicy Cyfrowego Polsatu – także korzystający z dostępu do bezpłatnych kanałów telewizyjnych za pośrednictwem dekoderów operatora.

Osoby, które nie posiadają dekodera Cyfrowego Polsatu mają możliwość zobaczenia walki na żywo w Internecie – za pośrednictwem największej telewizji internetowej ipla. Sygnał dostępny będzie za pośrednictwem strony www.ipla.tv oraz aplikacji ipla na komputery z systemem Windows. Podobnie jak w przypadku PPV w Cyfrowym Polsacie, opłata za dostęp do Gali w aplikacji ipla – zarówno w jakości SD, jak i HD – wynosi 30 zł.

Przekaz z KSW20 „Symfonia Walki” w Ergo Arenie będzie nadawany w dwóch formatach – tradycyjnym (SD) oraz w wysokiej rozdzielczości (HD). Transmisja rozpocznie się o godz. 19.00 studiem dedykowanym Gali.

Na widzów czeka duża dawka adrenaliny. Na ringu spotkają się: Mariusz „Pudzian” Pudzianowski – były strongman, aktualnie ósmy w polskim rankingu MMA, który prowadzi swoją karierę w kierunku bycia czołowym zawodnikiem MMA na świecie – z Christosem „The Mad Greek” Piliafasem – prawie dwumetrowym Amerykaninem greckiego pochodzenia, który odbył dotychczas pięć walk, a cztery z nich zanotował efektownym zwycięstwem przed czasem.

W innym pojedynku na ringu staną przeciwnicy polskiej i amerykańskiej narodowości, których jedynym wspólnym mianownikiem jest zwycięstwo nad Kameruńczykiem Sokoudjou. Jan Błachowicz, obecny mistrz federacji KSW w wadze półciężkiej, stanie w obronie mistrzowskiego pasa naprzeciw „weterana” światowych klatek, Houstona Alexandra.

W trzecim z najważniejszych pojedynków KSW20 zobaczymy Marcina Różalskiego w walce z jego niedoszłym rywalem z KSW18, legendą K-1, Jerome’em Le Bannerem z Francji. W kategorii do 77 kg fani obejrzą starcie naszych krajowych czołowych zawodników – Borysa Mańkowskiego i Rafała Moksa. Oprócz nich entuzjaści mieszanych sztuk walki zobaczą również Karola Bedorfa, Kamila Walusia i Anzora Azhieva.

Już od godziny 19.00 widzowie będą mogli oglądać studio „Ostateczne odliczanie przed KSW20” wprowadzające w klimat Gali, które już tradycyjnie poprowadzi Mateusz Borek. Jego gośćmi będą między innymi najlepsi polscy zawodnicy MMA – Mamed Chalidow i Michał Materla (obaj wystąpią w kolejnej edycji KSW21) – oraz goście specjalni zaproszeni na jubileuszową Galę. W trakcie studia widzowie zobaczą również reportaże z przygotowań zawodników do KSW20 i materiały z ważenia, które odbędzie się dzień wcześniej. Dodatkowo redakcja sportowa Telewizji Polsat ogłosi najlepszą walkę w historii gal KSW oraz najlepszy nokaut i poddanie.

W Cyfrowym Polsacie transmisja w standardowej rozdzielczości będzie dostępna na kanale 24 a w HD - na pozycji 117. Zamówienia będzie można składać już od 31 sierpnia za pomocą jednego z trzech najbardziej dogodnych kanałów komunikacji:
* Przez SMS (o treści: nr karty dekodera.WALKA, wysyłany na nr 7043)
* W internetowym Centrum Obsługi Klienta na www.cyfrowypolsat.pl
* W telefonicznym Centrum Obsługi Klienta (dedykowane numery telefonu: dla użytkowników tel. stacjonarnego - 801 00 50 50, 222 127 255 oraz komórkowego - 699 44 50 50)

Zamówienia przyjmowane będą do momentu rozpoczęcia walk wieczoru, ale ze względów technicznych platforma nie gwarantuje dostępu do wydarzenia dla zamówień złożonych po godz. 20.00.
#1 | Prokop dnia 28.08.12 08:01
W Tv tego nie będzie, więc fajnie, że ktoś /CP/ pomyślał, żeby chociaż udostępnić to PPV. Kwota niewielka a sportowe emocje będą ogromne. Jak widać z każdą kolejną walką PPV coraz lepiej sobie u nas radzi.
#2 | AR HD dnia 28.08.12 09:44
@Prokop , bzdury piszesz . Dla zwykłych ludzi to zdecydowanie za duża kwota i tylko pasjonaci wykupią . Częśc ludzi za pytanie "Wykupicie" ? - odpowiedzą - "Nie , nie wykupimy" . A system PPV w Polsce sie nie sprawdzi , tym bardziej że społeczeństwo ubożeje i jest kryzys .
#3 | Michal Juskowiak dnia 28.08.12 18:32
Wolę pójść do pubu z kumplami i tam te 30 zł spożytkować np. na browar. Z przymrużeniem oka

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający