Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

PLUS: LTE Z SZYBKOŚCIĄ 150 Mb/sDrukuj

Plus
Plus poinformował, że zgodnie z piątkowymi zapowiedziami, udało się w trakcie Sopot Top of the Top Festival, zaprezentować LTE Plusa z prędkością 150 Mb/s.

Na częstotliwości 1800 Mhz, w której oferuje internet LTE klientom, prędkość 150 Mb/s Plus uzyskał jako pierwszy operator na świecie, a było to możliwe dzięki terminalom Huawei IV kategorii.

Plus oferuje obecnie klientom najszybszy internet mobilny LTE o prędkości do 100 Mb/s w najniższym na rynku abonamencie za jedyne 14,90 zł! Udostępnienie klientom większych szybkości jest obecnie uzależnione wyłącznie od komercyjnej dostępności terminali spełniających te parametry. W zasięgu LTE sieci Plus znajduje się 28% Polaków i jest on cały czas powiększany.

W trakcie Sopot Top of the Top festiwal Plus zapewniał infrastrukturę techniczną na terenie Opery Leśnej i był oficjalnym dostawcą internetu LTE na potrzeby festiwalu Sopot Top of the Top Festival (Biuro Festiwalowe oraz Biuro Prasowe).
#1 | Prokop dnia 28.08.12 07:58
Gdyby nie CP Plus by teraz nie był liderem-dostawcą najszybszego netu mobilnego w Polsce. Miło się czyta, że LTE się rozwija, zarówno prędkościowo jak i pod względem zasięgu.
#2 | AR HD dnia 28.08.12 09:46
widziałem te testy haha śmiech na sali jak pokazywali pan Dowbora i testy łącza a tam 80 Mb/s ;D

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający