Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

PREMIERY W IPLA- ZA DARMO!Drukuj

IPLA
Od dziś możesz oglądać najnowsze odcinki swoich ulubionych seriali Polsatu w ipla przed premierą w TV!

To jednak nie koniec niespodzianek - w aplikacji ipla możesz oglądać PREMIERY ZA DARMO!

Na start "Trudne sprawy" i "Dlaczego Ja?" oraz nowy paradokument "Nieprawdopodobne, a jednak", czyli niezwykłe przygody zwykłych ludzi. Nie zabraknie również najnowszych przygód bohaterów serialu "Pierwsza miłość". Już niebawem będziemy świadkami podwójnego ślubu w Wadlewie.

W jesiennej ramówce będziemy również mogli oglądać sprawdzony hit Polsatu, czyli "Hotel 52". Zobacz jak rozpocznie się kolejna doba hotelowa w najpopularniejszym hotelu w Polsce!

Najważniejszą nowością sezonu będzie serial "Przyjaciółki", opowiadający o czterech kobietach, które spotykają się po latach na zjeździe absolwentów. Każda z nich jest jest inna - różni je sytuacja życiowa i problemy, którym muszą stawić czoła. W role tytułowych "Przyjaciółek" wcielają się Małgorzata Socha, Joanna Liszowska, Anita Sokołowska i Magdalena Stużyńska.

Chcesz oglądać premiery ZA DARMO? Kliknij Link i wybierz odcinek który chcesz zobaczyć, a następnie kliknij opcję OGLĄDAJ W APLIKACJI IPLA.

Informuje: ipla
#1 | Prokop dnia 28.08.12 07:53
Mmm ciekawa rzecz. Nie trzeba czekać do września, można już teraz zobaczyć losy swoich ulubionych bohaterów. Idealna rzecz dla niecierpliwych. Ipla coraz fajniej działa. Teraz seriale, na dniach było info o Ekstraklasie. Fajnie.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający