Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

NOWY PROGRAM POLSAT NEWS JUŻ OD 3 WRZEŚNIADrukuj

Polsat News (HD)
„Wydarzenia opinie komentarze” to nowy autorski magazyn informacyjny w Polsat News. Gospodarzami programu będą na zmianę Jarosław Gugała oraz Bogusław Chrabota.

Premierowe wydanie zobaczymy w najbliższy poniedziałek 3 września o godz. 22.00.

Formuła magazynu zakłada szersze i bardziej rozbudowane niż w głównych dziennikach telewizyjnych podsumowanie najważniejszych wydarzeń dnia. W programie znajdą się także wypowiedzi i opinie bohaterów tych zdarzeń oraz komentarze ekspertów i dziennikarzy zapraszanych do studia. Magazyn będzie miał charakter komentarzowo – ekspercki, dzięki czemu widzowie otrzymają dużą porcję informacji pokazaną okiem cenionych publicystów i dziennikarzy Polsat News – Jarosława Gugały i Bogusława Chraboty.

„Wydarzenia opinie komentarze” to przede wszystkim tematy polityczne, społeczne, zagraniczne, ekonomiczne oraz na koniec każdego programu – serwis sportowy.

Program nadawany będzie ze studia Polsat News. Na jego potrzeby przygotowaliśmy specjalną scenografię oraz oprawę graficzną. Magazyn emitowany będzie od poniedziałku do piątku o godz. 22.00, a każde wydanie potrwa ok. 50 minut.
#1 | AR HD dnia 31.08.12 10:37
zapowiada sie ciekawie Uśmiech
#2 | Prokop dnia 02.09.12 10:06
Polsat News działa ostro ze zmianami w nowym sezonie. Zapowiada się interesująco. Krótkie treściwe programy są fajne, ale czasem człowiek potrzebuje więcej dlatego myślę, że nowy program będzie strzałem w 10.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający