Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

CP PO WYNIKACH MOCNO STRACIŁ NA GIEŁDZIEDrukuj

Cyfrowy Polsat
Mimo zapewnień, iż wyniki jakie pokazała spółka są dobre, inwestorzy sprzedają akcje Cyfrowego Polsatu. 30 września tuż po godz 9:00 dowiedzieliśmy się jakie są wyniki CP za I półrocze.

Części inwestorów jak i analityków one nie zaskoczyły, jednak część ludzi na giełdzie opowiedziała się, że wyniki nie są nadzwyczajne. To skłoniło inwestorów do sprzedawania akcji. Tylko w czwartek i piątek Cyfrowy Polsat SA stracił ponad 5 %. Według różnych szacunków z kapitału giełdowego spółki "wyparowało" od kilkunastu do kilkudziesięciu tysięcy złotych. 31 września na koniec sesji GPW, cena CP za jedną akcję wynosiła 13,76 zł

Cyfrowy Polsat SA to spółka należąca do mWIG40 (spółki średnie), jednak aspiruje do WIG20 (spółki największe najbardziej płynne finansowo). Jednak aby tak się stało, musi zostać spełnione wiele kryteriów,min. określona cena rekomendacyjna na poziomie 18 zł za akcje.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający