Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

CP Z NOWYMI OFERTAMI PO FUZJI CYFRY+ I "N"?Drukuj

Cyfrowy Polsat
Jak donosi " Dziennik Gazeta Prawna" Cyfrowy Polsat szykuje ofensywę na czas fuzji platform Cyfry+ i "n". Ofensywa ta miałaby się przejawiać atrakcyjnymi ofertami największego operatora w Polsce.

Niewykluczone są również wspólne oferty z Plusem. Promocje oraz atrakcyjne ceny miałyby na celu odebrać klientów Cyfrze+ oraz "n". Dominik Libicki, prezes Cyfrowego Polsatu liczy na to, że zniecierpliwienie klientów oraz wysokie ceny konkurencji przyciągną ludzi do atrakcyjnej oferty CP, jaka ma się pojawić na przełomie kilku miesięcy.

Niestety mowa jest tylko o atrakcyjnych ofertach , brak jednoznacznych doniesień na temat poszerzenia ilości kanałów w ofercie Cyfrowego Polsatu.

Informuje: Dziennik Gazeta Prawna/Cyfrowypolsatnews.pl
#1 | jaro25 dnia 03.09.12 11:23
na razie to CP nie ma czym walczyć o klientów oferta kanałów wobec konkurencji jest uboga Z przymrużeniem oka
#2 | AR HD dnia 03.09.12 12:27
@jaro25 , zgadzam sie . Nie wiem czy nawet bardzo atrakcyjne promocje pomogą
#3 | Prokop dnia 03.09.12 12:33
Ale bardziej liczy się jakość a nie ilość. Nawet jeśli inni mają więcej kanałów, to czy oni naprawdę wszystkie je oglądają? Wątpię. CP ma najlepszy sport chociażby. To ich wyróżnia na tle konkurencji.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający