Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

EL. MŚ: DRUGI MECZ POLAKÓW TAKŻE W PPV CP I IPLADrukuj

PPV CP
11 września br. polska reprezentacja piłki nożnej rozegra kolejny mecz w eliminacjach do Mistrzostw Świata 2014. Spotkanie z drużyną Mołdawii, które rozpocznie się o 20.45, będzie można obejrzeć w systemie PPV CP i telewizji ipla.

Dostęp do wydarzenia na żywo w jakości SD albo HD, podobnie jak w przypadku pierwszego meczu Czarnogóra – Polska, kosztuje 20 zł, a zamówienia można składać już od dzisiaj.

Mecz Polska - Mołdawia będzie dostępny na kanale 49 w standardowej rozdzielczości i na pozycji 123 w jakości HD. Tym razem Polacy zagrają na rodzimej murawie, we Wrocławiu. Wtorkowe spotkanie rozpocznie się o godz. 18.15 studiem meczowym, dostępnym także na antenie Polsatu Sport. Mecz będzie komentował duet: Mateusz Borek i Roman Kołtoń. Wydarzenie w telewizji będą mogli obejrzeć wszyscy abonenci i użytkownicy Cyfrowego Polsatu – także Ci korzystający z dostępu do bezpłatnych kanałów telewizyjnych za pośrednictwem dekoderów operatora.

Zamówienia na mecz można składać już od dzisiaj za pomocą jednego z trzech najbardziej dogodnych kanałów komunikacji:
* Przez SMS (o treści: nr karty dekodera.MECZ2, wysyłany na nr 7043)
* W internetowym Centrum Obsługi Klienta na www.cyfrowypolsat.pl
* W telefonicznym Centrum Obsługi Klienta (dedykowane numery telefonu: dla użytkowników tel. stacjonarnego - 801 00 50 50, 222 127 255 oraz komórkowego - 699 44 50 50)

Klienci mogą skorzystać z dogodnych form płatności:
* Opłaty doliczonej do najbliższego rachunku za usługi Cyfrowego Polsatu (to opcja dla wszystkich abonentów nie posiadających zaległości w opłatach za regularne usługi)
* Przedpłaty realizowanej z wolnych środków zgromadzonych na koncie abonenckim
E-płatności
* Przelewu w Autoryzowanym Punkcie Sprzedaży Cyfrowego Polsatu

Osoby, które nie posiadają dekodera Cyfrowego Polsatu mają możliwość zobaczenia meczu w Internecie. Prawa do pokazania spotkania Polska - Mołdawia online uzyskała również telewizja internetowa ipla, która udostępni sygnał zarówno za pomocą strony www.ipla.tv, jak i aplikacji na komputery z systemem Windows. Podobnie jak w PPV na telewizor, dostęp do meczu online, zarówno w jakości SD, jak i HD, oferowany jest w cenie 20 zł, a w dniu rozgrywek od godz. 18.15 użytkownicy będą mogli śledzić studio meczowe. Spotkanie dostępne będzie tylko dla internautów na terenie Polski.

Pierwsze ze spotkań eliminacyjnych Czarnogóra - Polska, które odbędzie się dzisiaj o godz. 20.30 można zamawiać w PPV Cyfrowego Polsatu i ipla do godz. 19.30.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający