Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

OŚWIADCZENIE CP NT. TRANSMISJI MECZÓW W PPVDrukuj

PPV CP
Cyfrowy Polsat kontynuuje sprzedaż dostępu do meczów polskiej reprezentacji w piłce nożnej w eliminacjach do Mistrzostw Świata 2014 w ramach usługi pay-per-view (PPV).

Cyfrowy Polsat decyzję o zaoferowaniu swoim abonentom dostępu do meczów reprezentacji Polski w usłudze PPV podjął dopiero po tym, jak do publicznej wiadomości została podana informacja, że nie będą one oferowane przez telewizję publiczną. Z taką propozycją do Cyfrowego Polsatu zgłosił się wyłączny dystrybutor praw telewizyjnych do meczów Polskiej Reprezentacji Narodowej – firma Sportfive.

Jako Grupa, która od lat promuje polski sport i której nadrzędnym celem jest dobro kibiców, nie chcieliśmy w tej trudnej sytuacji zostawić ich bez jakiejkolwiek możliwości obejrzenia meczów. Dlatego jako jedyny operator satelitarny w Polsce podjęliśmy decyzję o zapewnieniu naszym abonentom dostępu do meczów eliminacyjnych do Mundialu w jedynej nam zaproponowanej i prawnie dopuszczalnej formie - usłudze PPV.

Zgadzamy się co do zasady z tym, że spotkania naszej reprezentacji powinny być oferowane w kanałach ogólnodostępnych, jednak podejmując naszą decyzję w tych wyjątkowych i niecodziennych okolicznościach, priorytetowo kierowaliśmy się chęcią zapewnienia naszym abonentom i polskim kibicom dostępu do meczów.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający