Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

SŁABA SPRZEDAŻ MECZU CZARNOGÓRA-POLSKA W PPV?Drukuj

PPV CP
W piątek swój pierwszy mecz rozegrała piłkarska Reprezentacja Polski, w którym zremisowała na wyjeździe z Czarnogórą 2:2. Mecz dostępny był wyłącznie w usłudze PPV.

Spotkanie dla swoich abonentów udostępnił m.in CP. Według ustaleń portalu Interia.pl dostęp do meczu wykupiło jedynie 50 tys. widzów.

Warto dodać, że wtorkowy pojedynek z Mołdawią także zostanie pokazany w ramach usługi pay-per-view. Szczegóły EL. MŚ: DRUGI MECZ POLAKÓW TAKŻE W PPV CP I IPLA

Cyfrowy Polsat wydał oświadczenie, w którym przeczytać możemy co jest powodem udostępnienia przez platformę meczów Reprezentacji w dodatkowo płatnym systemie. Szczegóły: OŚWIADCZENIE CP NT. TRANSMISJI MECZÓW W PPV
#1 | brig dnia 09.09.12 10:04
Słaba? Ja jestem zaskoczony, że znalazło się aż tylu naiwniaków chcących finansować PZPN i innych cwaniaczkowatych biznesmenów swoją kasą. Porażka. W tym kraju wystarczy dobry marketing, pogadać trochę w Wydarzeniach, jaką to wielką przysługę Polsat robi kibicom, i już ludzie płacą.
#2 | PN dnia 09.09.12 10:37
W porównaniu z walką Adamek - Kliczko to słaboUśmiech
#3 | AR HD dnia 09.09.12 11:21
też jestem zaskoczony ,myślałem że trochę mniej ludu kupi

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający