Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

MOBILNA WYSTAWA W SALONIE PLUSADrukuj

Plus
W piątek 14 września w Salonie Plusa przy ul. Chmielnej 19 w Warszawie zostanie zaprezentowana mobilna wystawa Centrum Nauki Kopernik „Eksperymentuj!”.

Do dyspozycji zwiedzających zostaną oddane dwa eksponaty „Częstotliwości jakie słyszymy” oraz „Oszukaj swój słuch”. Wystawa będzie dostępna w godzinach 15:00 - 21:00.

„Eksperymentuj!” to przygotowana przez Centrum Nauki Kopernik interaktywna ekspozycja pozwalająca samodzielnie zdobywać wiedzę z zakresu nauk ścisłych. W Salonie Plusa zostaną zaprezentowane dwa eksponaty, które na co dzień nie są dostępne w CNK. „Częstotliwości jakie słyszymy” - to przestrajany generator i wzmacniacz z głośnikami, który powala sprawdzić zakres wychwytywanych przez ludzkie ucho częstotliwości. „Oszukaj swój słuch” - pokazuje, jak trudno się skupić czytając tekst, kiedy w słuchawkach słyszymy swój własny głos z pewnym opóźnieniem. Na miejscu obecny będzie także animator CNK, który wyjaśni prezentowane na eksponatach zjawiska naukowe. Wstęp bezpłatny.

Operator sieci Plus jest Partnerem Wspierającym Centrum Nauki Kopernik od początku jego działalności.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający