Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

PLUS: OBNIŻKA CEN MODEMÓW LTEDrukuj

Plus
Od 19 września Plus wprowadza wielką obniżkę cen modemów LTE i proponuje najwyższą prędkość mobilnego internetu na rynku do 100 Mb/s w każdej, nawet najniższej taryfie!

Modemy dostępne w ofercie to ZTE MF821 LTE, Huawei E398 LTE (także dostępny z anteną zewnętrzną) oraz idealny dla domu lub biura router WiFi Samsung GT B3800 LTE, a ich ceny zaczynają się już od 1 zł!

Każdy użytkownik Plus Internet ma pełną swobodę korzystania z internetu, gdyż otrzymuje maksymalną prędkość do 100 Mb/s ofertowaną przez technologię LTE i Plus nie wprowadza żadnych ograniczeń w taryfach.

Również w Plus Internet na Kartę (prepaid) każdy klient otrzymuje mobilny dostęp z maksymalną prędkością do 21 Mb/s w technologii HSPA+, bez żadnych ograniczeń niezależnie od wartości doładowania,

Internet w Plusie to nie tylko zawrotna prędkość, to także największy zasięg: już 29 % Polaków ma dostęp do technologii LTE, a 83% do HSPA/HSPA+.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający