Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

DARMOWE PREMIERY SERIALI W IPLADrukuj

IPLA
Telewizja internetowa ipla udostępniła bezpłatnie możliwość oglądania online seriali z najnowszej ramówki Telewizji Polsat przed ich premierą telewizyjną.

„Przyjaciółki”, „Hotel52”, „Pierwsza Miłość” oraz seriale paradokumentalne jak „Trudne Sprawy”, „Dlaczego ja”, „Nieprawdopodobne, a jednak” to część z nowości Telewizji Polsat, które można oglądać za darmo w ipla przed ich premierą na antenie stacji.

Odcinki prapremierowe seriali Telewizji Polsat dostępne są bezpłatnie w aplikacji ipla na komputery z systemem Windows dla wszystkich internautów korzystających z sieci na terenie Polski. Oferta obejmuje następujące tytuły znane z Telewizji Polsat: „Przyjaciółki”, „Hotel52”, „Pierwsza Miłość”, Świat według Kiepskich”, „Malanowski i Partnerzy”, „Trudne Sprawy”, „Dlaczego ja”, „Nieprawdopodobne, a jednak”.

Użytkownicy pakietu iplaPREMIERY zyskują dodatkowo dostęp, przed ich emisją telewizyjną, do premierowych odcinków produkcji realizowanych na zlecenie Telewizji Polskiej, w tym takich hitów, jak: „M jak Miłość”, „Klan”, „Ojciec Mateusz”, „Czas Honoru”. Po aktywacji pakietu nowości serialowe z ramówki Telewizji Polsat i Telewizji Polskiej dostępne są bez reklam, także na stronie www.ipla.tv. Tygodniowo widzowie korzystający z pakietu iplaPREMIERY mogą oglądać kilkanaście najnowszych odcinków najpopularniejszych w Polsce przed ich premierą telewizyjną.

- Seriale stanowią ulubioną pozycję programową użytkowników ipla, dlatego chcemy stale rozwijać tę ofertę dbając o satysfakcję naszych widzów. Udało nam się skompletować i udostępniać wcześniej niż w telewizji zestaw programów znanych z ramówki TVP i Telewizji Polsat, które cieszą się od lat nieustającą sympatią polskich widzów. Stale dodajemy do zestawu seriali także najnowsze produkcje znane z Telewizji Polsat, które teraz można oglądać bezpłatnie. – mówi Albert Szybiński, Dyrektor Produktu ipla.
#1 | Prokop dnia 23.09.12 15:34
Faktycznie, ipla cieszy się popularnością głównie ze względu na seriale, teraz dzięki darmowym przedpremierom dodatkowo zyska fanów, a korzystający będą czerpać jeszcze więcej przyjemności.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający