Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

NOWA OFERTA Z RODZINNYM HD DLA NOWYCH KLIENTÓWDrukuj

Cyfrowy Polsat
Jak podaje portal satelitarne.tv, od dziś w ramach oferty dostępne są dwie długości umów. Szczegóły w dalszej części newsa.

Decydując się na umowę na 36 miesięcy, Klient będzie mógł oglądać dwa razy dłużej kanały z Pakietu Rodzinnego HD bez dodatkowych kosztów, ponieważ otrzyma aż 6 miesięcy telewizji w prezencie.

Potem można nadal oglądać kanały z Pakietu Rodzinnego HD za 24.90 zł miesięcznie lub w każdej chwili bezpłatnie zmienić pakiet na Mini HD i płacić tylko 14,90 zł miesięcznie.

* UMOWA NA PAKIET - Rodzinny HD / Rodzinny HD
* PAKIET MINIMALNY - Mini HD / Mini HD
* DŁUGOŚĆ UMOWY NA - 36 / 15 miesięcy
* MAX. CENA PAKIETU - 24,90 zł / 24,90 zł
* MIN. CENA PAKIETU - 14,90 zł / 14,90 zł
* PREZENT - 6 / 3 miesiące

W skład Pakietu Rodzinnego HD wchodzą 32 kanały, w tym 6 w jakości HD: Polsat, TV4, TVP1, TVP2, TVP Info, TVN, TVN7, Polsat2, Polsat News, Polsat Café, Polsat Play, Polsat Sport, Polsat Film, Polsat Jim Jam, Polsat HD, Comedy Central Polska, Polsat Sport Extra, Disney XD, Nat Geo Wild, Zone Reality, Club TV, Superstacja, Wedding TV, TVP HD, TVN HD, TVN Meteo, TV6, TVN7 HD, Polsat Crime & Investigation, History, TVP 1 HD, TVP 2 HD. Klient będzie mógł również oglądać kanały dostępne promocyjnie: Religia.tv, Polsat Sport News, TTV, ATM Rozrywka i VIVA Polska.

Po zakończeniu umowy Klienci mogą aktywować na zawsze, bez żadnych opłat Pakiet Darmowy HD, w skład którego wchodzi 13 popularnych kanałów, w tym 5 w jakości HD. Aktywacja możliwa jest w APS-ie i przez kontakt z Centrum Obsługi Klienta.

DEKODERY
W ofertach dostępne będą dekodery SD oraz HD na własność. Typ dekodera dostępnego w ofercie zależy od długości umowy, jaką wybierze Klient:
* dekodery MINI HD 2000 i HD 3000 za 1 zł dostępne będą w umowach na 36 miesięcy
* dekodery SD inne niż CPT za 1 zł dostępne będą w umowach na 15 miesięcy.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający