Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

IPHONE 5 OD 1 ZŁ W PLUSIE (foto)Drukuj

Plus
Już od północy za jedyne 1 zł klienci Plusa mogą nabyć iPhone 5 16 GB z gwarancją na 24 miesiące. Zaprezentowany przed dwoma tygodniami najnowszy smartfon Apple dostępny będzie w Sklepie Internetowym Plusa.

Smartfon ten dostępny będzie w ofercie dla klientów indywidulanych i biznesowych przedłużających umowę.

W Sklepie Internetowym Plusa nowego iPhone 5 będą mogli nabyć jedynie klienci przedłużający umowę. Jego cena to tylko 1 zł w taryfie ''Bez limitu" za 299 zł dla klientów indywidulanych lub ''Bez limitu dla Firm" za 240 zł (259,20 zł z VAT) dla biznesu i podpisaniu umowy na 24 miesiące.Dla wszystkich, czyli zarówno dla dotychczasowych, jak i nowych klientów, iPhone 5 będzie dostępny od piątku 28 września w czterech Salonach Firmowych:

* SF Plusa w Warszawie, ul. Chmielna 19,
* SF Plusa w Krakowie, ul. Królewska 57,
* SF Plusa w Katowicach, ul. Warszawska 1,
* SF Plusa w Poznaniu, Pl. Andersa 5.

Oferta w Salonach Firmowych Plusa odzwierciedla ofertę Sklepu Internetowego, a dodatkowo dla klientów indywidualnych udostępniamy kontrakty na 36 miesięcy. Są to taryfy ''Bez limitu" za 189 zł dla nowych klientów i 179 zł dla klientów przedłużających umowę. Cena iPhone 5 przy podpisaniu tych umów wynosi 299 zł.

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający