Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

WIELKI SUKCES MEGAHITU "2012"Drukuj

Polsat (HD)
Premierowa emisja, 1. października, wielkiego przeboju kinowego "2012" w reżyserii Rolanda Emmericha osiągnęła najlepszy wynik w tym roku wśród MegaHitów - informuje nadawca.

W tym dniu Polsat był niekwestionowanym liderem wśród wszystkich stacji telewizyjnych i uzyskał najlepszy wynik w bieżącym roku. W grupie docelowej A16-49 stacja uzyskała 26,9% udziałów w rynku, natomiast w grupie A4+ - 21,23%.

Premiera "2012" w reżyserii Rolanda Emmericha zgromadziła przed telewizorami 4 mln 109 tys. widzów. Zapewniła stacji 40,2% udziałów w grupie A16-49 i 30,1% udziałów w grupie A4+. Film „2012” dołączył go grona najlepiej oglądanych MegaHitów Telewizji Polsat, jak: "Braveheart" - 41,8% udziałów w grupie A16-49 (emisja 26. Lutego 2007 roku) oraz „Pojutrze” - 35,8% udziałów w grupie A16-49 (emisja 16 listopada 2009 roku), uzyskując tym samym najwyższy udział w poniedziałkowym paśmie MegaHit od 2007 roku.

"2012" to największy film katastroficzny twórców "Dnia Niepodległości" i "Pojutrze”. Obraz ten to wielkie widowisko ze wspaniałymi efektami specjalnymi, błyskotliwym montażem i akcją trzymającą w napięciu od pierwszych chwil. Przed wiekami Majowie pozostawili ludzkości kalendarz, który dokładnie wskazywał datę końca świata i mówił o zjawiskach, które miału mu towarzyszyć. Od tamtego czasu astrologowie odkryli starożytne teorie, numerolodzy wzory, które je potwierdzają, a geolodzy stwierdzili, że Ziemia od dawna jest skazana na taki scenariusz. Nawet rządowi naukowcy nie mogą zaprzeczyć faktom - w 2012 roku Ziemię czekają kataklizmy o niebywałej skali. Przepowiednia, której początek dali Majowie została dobrze udokumentowana, przedyskutowana, rozłożona na czynniki i sprawdzona. W 2012 roku nastąpią zjawiska, o których dobrze wiedzieliśmy - byliśmy przecież ostrzegani przed tysiącami lat...

W filmie występują: John Cusack, Peet Amanda, Ejiofor Chiwetel, Thandie Newton, Oliver Platt, Woody Harrelson i Danny Glover.
#1 | Prokop dnia 11.10.12 08:48
2012 wywołał wielkie zainteresowanie po swojej premierze kinowej i przeniosło się to na premierę tv, czemu nie ma się co dziwić. Film prezentuje tematykę, która każdego mniej lub bardziej ciekawi. Fajnie, że Polsat stawia też na nowości. Zresztą w MegaHicie zawsze się znajdzie ciekawy film.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający