Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

WIELKI SUKCES MEGAHITU "2012"Drukuj

Polsat (HD)
Premierowa emisja, 1. października, wielkiego przeboju kinowego "2012" w reżyserii Rolanda Emmericha osiągnęła najlepszy wynik w tym roku wśród MegaHitów - informuje nadawca.

W tym dniu Polsat był niekwestionowanym liderem wśród wszystkich stacji telewizyjnych i uzyskał najlepszy wynik w bieżącym roku. W grupie docelowej A16-49 stacja uzyskała 26,9% udziałów w rynku, natomiast w grupie A4+ - 21,23%.

Premiera "2012" w reżyserii Rolanda Emmericha zgromadziła przed telewizorami 4 mln 109 tys. widzów. Zapewniła stacji 40,2% udziałów w grupie A16-49 i 30,1% udziałów w grupie A4+. Film „2012” dołączył go grona najlepiej oglądanych MegaHitów Telewizji Polsat, jak: "Braveheart" - 41,8% udziałów w grupie A16-49 (emisja 26. Lutego 2007 roku) oraz „Pojutrze” - 35,8% udziałów w grupie A16-49 (emisja 16 listopada 2009 roku), uzyskując tym samym najwyższy udział w poniedziałkowym paśmie MegaHit od 2007 roku.

"2012" to największy film katastroficzny twórców "Dnia Niepodległości" i "Pojutrze”. Obraz ten to wielkie widowisko ze wspaniałymi efektami specjalnymi, błyskotliwym montażem i akcją trzymającą w napięciu od pierwszych chwil. Przed wiekami Majowie pozostawili ludzkości kalendarz, który dokładnie wskazywał datę końca świata i mówił o zjawiskach, które miału mu towarzyszyć. Od tamtego czasu astrologowie odkryli starożytne teorie, numerolodzy wzory, które je potwierdzają, a geolodzy stwierdzili, że Ziemia od dawna jest skazana na taki scenariusz. Nawet rządowi naukowcy nie mogą zaprzeczyć faktom - w 2012 roku Ziemię czekają kataklizmy o niebywałej skali. Przepowiednia, której początek dali Majowie została dobrze udokumentowana, przedyskutowana, rozłożona na czynniki i sprawdzona. W 2012 roku nastąpią zjawiska, o których dobrze wiedzieliśmy - byliśmy przecież ostrzegani przed tysiącami lat...

W filmie występują: John Cusack, Peet Amanda, Ejiofor Chiwetel, Thandie Newton, Oliver Platt, Woody Harrelson i Danny Glover.
#1 | Prokop dnia 11.10.12 08:48
2012 wywołał wielkie zainteresowanie po swojej premierze kinowej i przeniosło się to na premierę tv, czemu nie ma się co dziwić. Film prezentuje tematykę, która każdego mniej lub bardziej ciekawi. Fajnie, że Polsat stawia też na nowości. Zresztą w MegaHicie zawsze się znajdzie ciekawy film.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający