Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

NO LIMIT W OFERCIE PLUS NA KARTĘ (wideo)Drukuj

Plus
Od 15 października klienci Plus na Kartę mogą korzystać z nowej oferty darmowych rozmów i SMSów do wszystkich sieci komórkowych. To pierwsza w kraju oferta „No Limit” adresowana do użytkowników tzw. telefonów „na kartę”.

Teraz klienci Plusa na Kartę mają to, za co inni muszą podpisywać wieloletnie umowy!Po raz pierwszy na rynku klienci oferty prepaid mogą absolutnie za darmo dzwonić i SMSować bez limitu do wszystkich sieci komórkowych. Znaną już na rynku abonamentowym ofertę typu „bez limitu” teraz Plus wprowadza dla użytkowników telefonów „na kartę”.

By skorzystać z „No Limit” w Plus na Kartę wystarczy wpisać odpowiedni kod aktywacyjny i doładować konto. Obowiązuje prosta zasada - im wyższe jest doładowanie, tym dłużej można rozmawiać i SMSować za darmo. Co najważniejsze w okresie tym stan konta pozostaje nieruszony i znajdujące się na nim pieniądze można później zużyć na co się chce.

Za doładowanie minimum 30 zł klient otrzymuje nielimitowane rozmowy i SMS-y przez 5 dni, za minimum 50 zł na 10 dni, a za co najmniej 100 zł na aż 20 dni.


Kwota doładowania 30-49 zł / 50-99 zł / 100 zł i więcej
Dni „No Limit”; 5 dni / 10 dni / 20 dni
Kod aktywacyjny *136*11*06# / *136*11*07# / *136*11*08#

Od 15 października Plus na Kartę jako jedyny oferuje pełną swobodę kontaktów ze wszystkimi sieciami komórkowymi!
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający