Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

NO LIMIT SZYBCIEJ W PLUSIE NA KARTĘDrukuj

Plus
Od soboty 13 października, a nie od 15.10 klienci Plus na Kartę mogą korzystać z darmowych rozmów i SMSów do wszystkich sieci komórkowych.

Plus przyspiesza wejście w życie nowej, rewolucjonizującej rynek prepaid, oferty i jest ona jeszcze lepsza - No Limit na 5 dni przyznawany będzie już po doładowania konta kwotą 20 zł. „No Limit po doładowaniu w Plus na Kartę” to obecnie najlepsza oferta na rynku telefonów „na kartę"!

Okres, na który przyznawane są nielimitowane rozmowy i SMSy do wszystkich sieci komórkowych jest zależny od kwoty doładowania. Im wyższe doładowanie, tym dłużej trwa No Limit, a stan konta klienta pozostaje nieruszony i znajdujące się na nim pieniądze można wykorzystać później na to, co się chce.

Kwota doładowania / Okres ważności wykonywania nielimitowanych rozmów i SMSów do wszystkich krajowych sieci komórkowych / Jak włączyć? / Okres po aktywacji na dokonanie doładowania przyznającego No Limit
20 - 49,99 zł / 5 dni / *136*11*07# / 5 dni
50 - 99,99 zł / 10 dni / *136*11*08# / 10 dni
100 zł i więcej / 20 dni / *136*11*09# / 20 dni

Oferta dostępna jest w taryfie Plus na Kartę i by z niej skorzystać należy włączyć ją odpowiednim kodem i doładować konto w wyznaczonym na to terminie.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający