Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

CP POŁĄCZY SIĘ Z CYFROWY POLSAT TECHNOLOGYDrukuj

Cyfrowy Polsat
Zarząd Cyfrowego Polsatu informuje, iż w dniu 19 października 2012 roku podjął decyzję o połączeniu spółki ze spółką Cyfrowy Polsat Technology, w której Cyfrowy Polsat posiada 100% udziałów w kapitale zakładowym oraz przyjął plan połączenia spółek.

Cyfrowy Polsat jest największym dostawcą płatnej telewizji satelitarnej w Polsce oraz czwartą co do wielkości platformą DTH w Europie pod względem liczby abonentów.

Cyfrowy Polsat Technology z siedzibą w Warszawie specjalizuje się w projektowaniu i produkcji dekoderów do odbioru telewizji cyfrowej, prowadzi również działalność handlową polegającą na hurtowej sprzedaży dekoderów i akcesoriów. Kluczowym odbiorcą sprzętu produkowanego przez CPT jest Cyfrowy Polsat.

Planowane połączenie jest przeprowadzane w celu optymalizacji kosztów i uproszczenia struktury organizacyjnej Grupy Cyfrowy Polsat, które są niezbędne dla realizacji średnio- i długookresowej strategii Grupy Cyfrowy Polsat.

Informuje: CP
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający