Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

KOPIE EUROSPORTU I EUROSPORTU 2 NA 13E (akt.)Drukuj

Cyfrowy Polsat
Kilka dni temu serwis cyfrowypolsatnews.pl pisał o problemach z odbiorem kanałów Eurosport i Eurosport 2 na satelicie Eutelsat Hot Bird. W związku z tym uruchomiono dodatkowe niekodowane kopie w/w stacji.

Przypomnijmy, że problem dotyczy tylko i wyłącznie kanałów SD. Warto dodać, że przekaz Eurosportu i Eurosportu 2 realizowany jest w trzech wersjach językowych, wśród nich jest język polski.

Parametry techniczne:
Eutelsat Hot Bird (13°E), 11,642 GHz, pol.H, SR: 27500, FEC: 3/4.

''Powodem tego problemu są zakłócenia naszego sygnału na satelicie należącym do firmy EUTELSAT, wywołane przez nieznaną stację nadawczą będącą poza naszym zasięgiem i wpływem. Operator i właściciel satelity (Eutelsat) zwiększył moc sygnału nadawczego dla zminimalizowania skutków zakłóceń i umożliwienia odbioru sygnału naszych kanałów." - można przeczytać w komunikacie.


Foto: @pyra115

EUROSPORT Z PROBLEMAMI NA 13E

Aktualizacja: Obie stacje z tego transpondera znajdują się na liście CP, Eurosport identyfikuje się jako TEST E1 (pozycja 312), Eurosport 2 jako TEST E2 (pozycja 313).
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający