Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"SMACZNIE, ZDROWO, KOLOROWO" - NOWOŚĆ POLSAT CAFEDrukuj

Polsat Cafe (HD)
Już od 5. listopada 2012 r. Ankę z serialu „Przyjaciółki” będzie można obejrzeć w kolejnej roli! Najsłynniejsza, serialowa gospodyni domowa w Polsce dołączy do zespołu Polsat Cafe i poprowadzi program „Smacznie, zdrowo, kolorowo”!

W programie towarzyszyć jej będzie na zmianę dwoje małych pomocników: Zuzia i Janek oraz Nina i Łukasz. Czy dzieciom będą smakować przygotowane przez nią potrawy?

Foto: Materiały Prasowe


Jak poradzić sobie z prawdziwym niejadkiem? Co zrobić, by słodycze nie zastępowały pociechom całego menu? Czy zjadanie przez dzieci posiłku naprawdę musi być synonimem koszmaru? W jaki sposób przygotować zdrowego burgera i wartościowy deser? Na te oraz wiele innych pytań wraz z zaproszonymi do programu ekspertami odpowie prowadząca program „Smacznie, zdrowo, kolorowo” – Magdalena Stużyńska.

Hamburgery, pizza, chipsy, słodycze to zmory każdej mamy. Te szkodliwe, kaloryczne i jednocześnie uwielbiane przez dzieci potrawy sprawiają, iż nasze pociechy od dzieciństwa nabierają złych, żywieniowych nawyków. Co zrobić, by zachęcić je do zdrowego odżywiania? W programie przekonamy rodziców, iż gotowanie to nie tylko wspólne przygotowanie posiłku. To także doskonała i przy okazji edukacyjna zabawa z dzieckiem. Kolorowe śniadanie? Pożywny i zdrowy obiad? Oglądaj i gotuj razem z Magdaleną Stużyńską w Polsat Cafe, w każdy poniedziałek, o godz. 19.30.
#1 | Prokop dnia 24.10.12 12:26
Koncepcja programu bardzo trafiona. Dobrze, że Polsat Cafe robi coś na +. P. Magda wg mnie się sprawdzi w nowej roli, tym bardziej, że zyskała wielu fanów dzięki 'Przyjaciółkom'

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający