Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

PLUS: NOWA OFERTA LTE 150 MB/S OD 2 LISTOPADADrukuj

Plus
Dwa miesiące po Festiwalu Sopot Top of the Top, na którym Plus jako pierwszy operator na świecie zaprezentował na częstotliwości 1800 MHz LTE z zawrotną szybkością do 150 Mb/s, teraz umożliwia korzystanie z niego klientom.

Nowa oferta to: większe pakiety danych w niższych cenach, możliwość zawarcia umowy również na 12 miesięcy i dużo rabatów dla klientów posiadających już inną usługę w Plusie. Nowa oferta Plus Internet LTE 150 Mb/s będzie dostępna od 2 listopada br.

LTE – technologia przyszłości.
LTE to obecnie najszybciej rozwijająca się technologia internetu na świecie. Obecnie prędkość powyżej 100 Mb/s oferują w Polsce bardzo nieliczni dostawcy internetu, głównie telewizje kablowe. Prócz prędkości transmisji danych, LTE ma również wiele innych parametrów porównywalnych z internetem stacjonarnym, a wcześniej zupełnie nieosiągalnych dla internetu mobilnego: krótki czas zestawienia połączenia, mniejsze opóźnienia transmisji, stabilność i jakość połączenia czy wreszcie możliwość jednoczesnego korzystających z internetu przez większą liczby użytkowników.

Na dynamiczny rozwój LTE bez wątpienia ma również wpływ coraz większe znaczenie mobilności w naszym życiu oraz zwiększające się portfolio urządzeń wspierających technologię. LTE to wolność korzystania z sieci niezależnie od tego, czy robimy to w pracy, domu, parku czy kawiarni.

Obecnie w sieci Plus w zasięgu technologii LTE jest 35% populacji kraju, a w technologii HSPA/HSPA+ znajduje się już 87% populacji. Plus jest jedynym polskim operatorem komórkowym oferującym ultraszybki dostęp do internetu w technologii LTE i wraz z Cyfrowym Polsatem znalazł się w gronie pionierów nowej technologii.

Nowa oferta Plus Internet LTE 150 Mb/s.
Nowa oferta, wchodząca w życie 2 listopada br, będzie dostępna dla klientów w wariancie z modemem lub routerem i po podpisaniu umowy na 24 miesiące lub, co jest nowością, na 12 miesięcy! To nie koniec nowości - zwiększeniu uległy podstawowe pakiety danych dostępne w poszczególnych taryfach, a dwie najwyższe taryfy zostały obniżone odpowiednio o 10 i 20 zł!

Oferta Plus Internet z modemem lub routerem dostępna od 2.11.2012 r: Dostępna będzie również oferta z laptopem lub tabletem, w której umowy będą zawierane na 36 miesięcy.

Dla klientów, którzy z nowej oferty zechcą skorzystać za pośrednictwem sklepu internetowego Plusa, przewidziane zostały dodatkowe atrakcyjne bonusy:
1. Najniższy abonament w e-sklepie został obniżony o 1/3 i wynosi tylko 9,90 zł brutto!
2. Dodatkowe pakiety danych przy zakupie w e-sklepie:
* dla abonamentu za 29,90 zł – dodatkowy pakiet danych o wielkości 1 GB
* dla abonamentów za 49,90 zł i 59,90 zł – dodatkowy pakiet danych o wielkości 2 GB,
* dla abonamentu za 79,90 zł – dodatkowy pakiet danych o wielkości 3 GB,
* dla abonamentu za 99,90 zł – dodatkowy pakiet danych o wielkości 5 GB.

Na specjalną ofertę i rabat mogą liczyć również dotychczasowi klienci Plusa posiadający już inną umowę (abonament lub mix za minimum 29,90 zł z VAT miesięcznie) lub dokonujący zakupu dwóch produktów. W takim przypadku miesięczne abonamenty dla drugiego produktu zostaną obniżone nawet o 15 zł brutto.

Oferta z modemami i routerami dla klientów posiadających inną umowę w Plusie – umowa na 24 lub 12 miesięcy.

Klienci posiadający już umowę w sieci Plus mogą skorzystać również z oferty internetu z laptopem lub tabletem. Otrzymają wtedy bonus w postaci tańszego o 10 zł miesięcznego abonamentu przez całą długość kontraktu.

Specjalna oferta czeka także na klientów przechodzących do Plus Internet od innego dostawcy, zarówno mobilnego jak i stacjonarnego lub osiedlowego. Mogą oni podpisać umowę w dowolnej taryfie na 29 miesięcy, z czego aż 5 miesięcy będzie za darmo. Dzięki temu jest możliwość korzystania z Plus Internet przed końcem wciąż trwającej umowy z dotychczasowym operatorem i cieszenie się szybkim internetem LTE 150 Mb/s bez podwójnego płacenia! Ofertę będzie wspierał modem umożliwiający transmisję danych w technologii LTE do 150 Mb/s - Huawei E3276 LTE 150 Mb/s.
#1 | Prokop dnia 25.10.12 21:04
To co się dzieje teraz z LTE czy to w CP czy w Plusie, jeszcze kilkanaście miesięcy temu było dla nas niewyobrażalne. Dziś mamy LTE do 150Mb/s, nowoczesne sprzęty do korzystania z tej technologii i coraz większy zasięg. I jesteśmy w czołówce krajów pod tym względem.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający