Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

WINDOWS 8 JUŻ W IPLADrukuj

IPLA
Wraz z premierą systemu Windows 8 na rynek wprowadzona została aplikacja ipla dedykowana tej platformie. Umożliwia ona użytkownikom komputerów z Windows 8 i tabletów Windows RT bezpłatne korzystanie z największej w Polsce legalnej bazy treści telewizyjnych dostępnych online.

Iplę można za darmo pobrać bezpośrednio ze Store, sklepu z aplikacjami i grami dla systemu Windows 8.

W pierwszym etapie w aplikacji ipla na Windows 8 dostępne będą wszystkie treści telewizyjne dostępne bezpłatnie, w modelu reklamowym. Wśród nich są popularne seriale z najnowszych ramówek Telewizji Polsat, TVP oraz tysiące programów telewizyjnych z kilkunastu stacji TV: Telewizja Polsat, TVP1, TVP2, TV4, TV Puls, Polsat News, TV Biznes, Superstacja, Polsat Cafe, Polsat Play, Polsat Sport, MTV, 4FunTV, Rebel:TV.

Trwają prace nad rozbudową aplikacji, aby w bliskiej przyszłości zaproponować także ofertę płatną. Charakterystyczna kafelkowa struktura menu zgodna z Modern UI i przejrzysta nawigacja sprawiają, że korzystanie z największej legalnej bazy treści telewizyjnych jest proste i intuicyjne. Treści podzielone zostały na kategorie tematyczne, można je także przeglądać na podstawie najnowszych i najpopularniejszych wśród widzów pozycji.

- Ipla jest obecna na wszystkich liczących się na rynku platformach umożliwiających oglądanie treści multimedialnych online. –Duże oczekiwania związane z premierowym systemem Windows 8 zachęciły nas do przygotowania już teraz aplikacji ipla dedykowanej najnowszej wersji systemu Windows, aby ich użytkownicy mogli od razu poznać możliwości związane z oglądaniem treści telewizyjnych za pomocą internetu mówi Albert Szybiński, Dyrektor Produktu ipla.
#1 | LUNAR115 dnia 29.10.12 13:57
a kiedy puszczą na xbox?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający