Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

PPV: WALKA GIGANTÓW KLICZKO-WACH W CP I IPLADrukuj

PPV CP
Już 10 listopada br. abonenci Cyfrowego Polsatu będą mogli obejrzeć w systemie „pay-per-view” (PPV) najbardziej oczekiwaną bokserską walkę roku. Władimir Kliczko, będzie bronił tytułu w pierwszej w historii walce z wyższym od siebie Mariuszem Wachem.

„Walka Gigantów”, która będzie nadawana na żywo z hamburskiej o2 World, jest dostępna dla klientów platformy oraz użytkowników telewizji internetowej ipla w usłudze PPV, również w jakości HD, za 40 zł.

W innych walkach zaplanowanych na galę w Hamburgu zmierzą się także: Rafał Jackiewicz, Rick Godding, Rakhim Chakhiev i inni utytułowani pięściarze.

- Oferowanie sportów walki w systemie PPV powoli staje się standardem. Coraz więcej atrakcyjnych treści programowych, w szczególności wydarzeń sportowych, można oglądać w tej formie  – mówi Dominik Libicki, Prezes Zarządu Cyfrowego Polsatu.

Dostęp do „Walki Gigantów” w usłudze PPV mogą zamówić wszyscy abonenci i użytkownicy dekoderów Cyfrowego Polsatu. Osoby, które nie korzystają z usług Cyfrowego Polsatu mają możliwość zobaczenia walki na żywo w telewizji internetowej ipla - za pośrednictwem strony www.ipla.tv oraz aplikacji ipla na komputery z systemem Windows. Jednorazowa opłata za dostęp do gali w Cyfrowym Polsacie albo w aplikacji ipla, zarówno w jakości SD, jak i HD, wynosi 40 zł. Widzowie, którzy wykupią walkę w PPV Cyfrowego Polsatu po zakończeniu transmisji z gali otrzymają w prezencie dostęp do kanału Blue Hustler do końca wieczoru.

Przekaz z gali w Hamburgu będzie nadawany w dwóch formatach – tradycyjnym (SD) oraz w wysokiej rozdzielczości (HD). Transmisja rozpocznie się o godz. 20.50. W walce wieczoru zmierzą się: Władimir Kliczko, ukraiński pięściarz wagi ciężkiej, aktualny mistrz świata organizacji IBF, WBO, IBO oraz superczempion WBA, oraz Mariusz „Wiking” Wach, pierwszy przeciwnik w karierze Kliczki, który przewyższa wzrostem mistrza, dwukrotny mistrz Polski oraz srebrny medalista Mistrzostw Europy, czwarty w rankingu WBC, zdobywca tytułów WBC International i WBC Baltic wagi ciężkiej.

Już o godz. 20.00 Cyfrowy Polsat uruchomi studio Gali, prowadzone przez Jerzego Milewskiego, dziennikarza stacji Polsat Sport, w którym pojawią się m.in. reportaże z przygotowań do walki. W studiu będą gościć: Przemysław Saleta, były zawodowy mistrz Europy w wadze ciężkiej oraz Janusz Pindera, ekspert sportów walki. Pojedynki będzie komentował Andrzej Kostyra, jeden z najbardziej uznanych ekspertów boksu, oraz Andrzej Gmitruk, jeden z najlepszych szkoleniowców w boksie zawodowym. W hali o2 World z zawodnikami, trenerami i gośćmi będzie rozmawiał Mateusz Borek z redakcji Polsat Sport.

W Cyfrowym Polsacie transmisja w standardowej rozdzielczości będzie dostępna na kanale 24, a w HD - na pozycji 117. Zamówienia można składać już od 8 listopada za pomocą jednego z trzech najbardziej dogodnych kanałów komunikacji:
* Przez SMS (o treści: nr karty dekodera.WALKA, wysyłany na nr 7043)
* W internetowym Centrum Obsługi Klienta na www.cyfrowypolsat.pl
* W telefonicznym Centrum Obsługi Klienta (dedykowane numery telefonu: dla użytkowników tel. stacjonarnego - 801 00 50 50, 222 127 255 oraz komórkowego - 699 44 50 50)

Zamówienia przyjmowane będą do momentu rozpoczęcia walki wieczoru, ale ze względów technicznych platforma nie gwarantuje dostępu do wydarzenia dla zamówień złożonych po godz. 20.00 w dniu 10 listopada br.

„Walkę Gigantów” w usłudze PPV przez Internet, również w jakości HD, będzie można oglądać poprzez stronę www.ipla.tv oraz aplikację ipla na komputery z systemem Windows. Możliwość zamówienia i obejrzenia transmisji z Gali mają tylko fani z terytorium Polski. Wirtualny bilet na walkę można kupić na stronie www.ipla.tv od 8 listopada. Płatności można realizować drogą elektroniczną – kartą kredytową lub przelewem.
#1 | tadeusz242 dnia 09.11.12 18:44
Polewka Musiałbym na głowę upaść żeby zapłacić 40 zł. za oglądanie tej walki. RTL pokaże za darmo , Polsat niech się wypcha trocinami Polewka

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający