Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

SAGEMCOM ESI-88 - BĘDZIE NOWY SOFTDrukuj

Cyfrowy Polsat
Trwają intensywne prace nad nowym oprogramowaniem do dekoderów Sagemcom ESI-88, dowiedział się serwis cyfrowypolsatnews.pl. Obecny soft w tych dekoderach nie jest doskonały, o czym nie raz informowali na różnych forach abonenci korzystający z tego tunera.

Nowe oprogramowanie ma wyeliminować obecne błędy, które często były zgłaszane przez abonentów. Poprawione mają zostać: wyświetlanie EPG, problemy z nagrywaniem audycji przy podłączeniu dekodera na dwóch kablach sat, oraz ma zostać poprawiona stabilność dekodera.

W kwestii pojawienia się aplikacji IPLA w Sagemcom-ach, nie jest to wykluczone, niestety nie udało się nam tego ustalić. Przedstawiciel CP nie potwierdza tej informacji, ale także jej nie zaprzecza.

Natomiast jest szansa, że nowy soft zostanie udostępniony posiadaczom Sagemcom-a jeszcze w tym roku, wszystko zależy jak wypadną testy.

#1 | AR HD dnia 08.11.12 17:55
O super . Czekam z niecierpliwością Uśmiech
#2 | Michal Juskowiak dnia 08.11.12 18:46
Oby wreszcie ten soft naprawdę był idealny. niech go dadzą później nawet, ale niech go dokładnie przetestują. Uśmiech
#3 | mikun8 dnia 08.11.12 19:13
Jak poprawieniem softu zajmują się informatycy Polsatu to na 100 % nic dobrego z tego nie będzie.Ciekawe kiedy dekodery PC dorównają szybkością działania tym z N chyba w następnym stuleciu a o IPLA w nowym sofcie to zapomnijcie to tylko bajki po co by POLSAT miał to wprowadzić (mydlenie abonentom oczu) napiszą że następnym razem(obym się mylił) PolewkaZ przymrużeniem oka
#4 | LUNAR115 dnia 09.11.12 10:30
Witam.Jestem użytkownikiem samsunga H370g i moim zdaniem są to najlepsze dekodery które wprowadzili.ok
#5 | karle2 dnia 10.11.12 09:11
Witam ,moim zdaniem najlepszy i stabilnym dekoderem jest Echostar 7400, Sagemcom trzy razy wymieniali jak zagroziłem zerwaniem umowy to zaproponowali mi echostara 7400 ,Samsung H370g moze teraz jest już znim ok.Ale przez rok było szatkowanie na kanałach HD ,

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający