Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

PRZENIEŚ NR. Z INNEJ SIECI DO PLUS MIX I ZYSKAJ 300 ZŁDrukuj

Plus
W czwartek 15 listopada Plus Mix wprowadza specjalną ofertę dla przenoszących numer z innej sieci, w której można zyskać nawet 300 zł! Każdy klient korzystający promocji otrzyma dodatkowy pakiet kwotowy do każdego obowiązkowego doładowania, a w wyższych zobowiązaniach także jednorazowy pakiet 30 zł podwyższający saldo konta.

Klienci, którzy przeniosą swój numer z innej sieci do Plus Mix otrzymają do każdego doładowania, w zależności od jego wysokości, dodatkowy pakiet kwotowy od 3 do 8 zł. Klienci, którzy podpiszą umowę na kwotę doładowania minimum 50 zł otrzymują również 30 zł w jednorazowym pakiecie podwyższającym saldo konta.Dodatkowy pakiet kwotowy może być wykorzystany w ciągu 744 godzin (31 dni) od jego aktywacji. Można go przeznaczyć na  połączenia do wszystkich sieci, SMSy, MMSy, transfer danych, połączenia międzynarodowe, SMSy i MMSy międzynarodowe, roaming, SMS i MMS Premium.

Pakiety kwotowe do doładowań przydzielane są automatycznie do każdego obowiązkowego doładowania i nie przechodzą na kolejny okres.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający