Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

IPLA PARTNEREM PLUS CAMERIMAGEDrukuj

IPLA
Ipla została partnerem 20. edycji jubileuszowej Plus Camerimage, Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Autorów zdjęć filmowych, który odbędzie się w dniach 24.11-1.12.2012 w Bydgoszczy.


Podstawowym obszarem współpracy będzie wspólna promocja wydarzenia i dotarcie z informacją o tegorocznej edycji Plus Camerimage do milionów pasjonatów filmu skupionych na platformie ipla. Dodatkowo w ipla znajdą się wybrane prace wyróżnione w zeszłorocznych edycjach konkursu, a goście festiwalu będą mogli korzystać na specjalnych zasadach z największej w Polsce internetowej bazy filmów pełnometrażowych iplaFILM.

W kanale filmowym w ipla, na czas trwania festiwalu, stworzony zostanie specjalny kanał Plus Camerimage, w którym będzie można znaleźć wybrane prace nagrodzone w poprzednich edycjach konkursu filmów fabularnych, które otrzymały nagrodę Złotej Żaby. Wśród nich znajdą się takie produkcje, jak Edi (reż. Piotr Trzaskalski), Vera Drake (reż. Mike Leigh), Labirynt Fauna (reż. Guillermo del Toro), Motyl i skafander (reż. Julian Schnabel, zdjęcia Janusz Kamiński), W ciemności (reż. A. Holland).

– Obserwując od lat preferencje filmowe widzów ipla, dostrzegamy rosnące oczekiwania i różnicowanie się gustów naszych użytkowników. Z tego względu stale uzupełniamy naszą ofertę o ciekawe produkcje, a współpraca z Plus Camerimage jest elementem tej strategii – mówi Albert Szybiński, Dyrektor Produktu ipla.

Kanał filmowy iplaFILM stanowi największy w polskim internecie zbiór legalnie dostępnych produkcji pełnometrażowych liczących ponad 1400 pozycji. Część z oferowanych produkcji dostępnych jest na wyłączność tylko w ipla.

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający