Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

SATKURIER.PL - 5 NOWYCH STACJI HD W CP (akt.)Drukuj

Cyfrowy Polsat
Według nieoficjalnych informacji podawanych przez portal SatKurier.pl, oferta Cyfrowego Polsatu zostanie zwiększona o pięć stacji HD, w tym cztery Polsatu, mowa jest o: Sundance Channel HD, Polsat Film HD, Polsat Café HD, Polsat Play HD oraz C&I Polsat HD.

Jak zapowiedział Dominik Libicki nowe stacje zasilą ofertę platformy jeszcze w tym roku. Czyli jeśli SatKurier ma dobre źródło informacji, to do końca roku ofertę Cyfrowego Polsatu wraz z paczką BBC zasili aż 9 kanałów.

Artykuł na SatKurier.pl: Link


Aktualizacja: 16.11.2012. Według nadawcy kanałów grupy A+E Networks UK, nie ma planów uruchomienia kanału C&I Polsat HD. Poniżej prezentujemy odpowiedź na nasze pytanie w/s tej stacji.

- Zawsze przyglądamy się szansom na uruchomienie nowych kanałów w zależności od zainteresowania naszych partnerów biznesowych, ale obecnie nie planujemy uruchomienia Crime & Investigation Network POLSAT w jakości HD.

Informuje: SatKurier
#1 | Viking dnia 15.11.12 22:09
Gdyby tak miało być faktycznie to krótko mówiąc będzie słabo. Uśmiech Na Polsacie Film filmów w wysokiej rozdzielczości by nie było. Uśmiech Na Polsacie Cafe i Play może niektóre własne produkcje. Krótko mówiąc żaden z tych kanałów nie byłby kanałem HD. Uśmiech Nie wiem, jak z CI Sundance. Uśmiech Ale to co była widać na testach to też słabo. Szeroki uśmiech
#2 | Michal Juskowiak dnia 15.11.12 23:07
Według informacji, które podaje SK, można wnioskować, że kanał, który ma być współtworzony z Polsatem, to C&I Polsat HD. Uśmiech
#3 | Adam Okoniewski dnia 16.11.12 08:52
Ja sądzę że ta nowa stacja współtworzona z innym nadawcą to coś całkowicie innego.Mają asa w rękawie.Ale pożyjemy,zobaczymy. Szeroki uśmiech
#4 | Marcin81127 dnia 16.11.12 09:09
To narazie wróżenie z fusów.Polewka
#5 | AR HD dnia 16.11.12 09:26
Adam , też wydaje mi się ,że to inny kanał będzie . C&I Polsat HD to jest zbyt oczywiste , a pan Prezes był bardzo tajemniczy mówiąc ,że umowa nie jest jeszcze podpisana.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający