Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

HBO GO NIEBAWEM W CPDrukuj

Cyfrowy Polsat
Wkrótce oferta Cyfrowego Polsatu zostanie wzbogacona o aplikację HBO GO. Już niebawem będą dostępne vouchery dzięki którym można będzie otrzymać dostęp do biblioteki ze wszystkimi produkcjami HBO dostępnymi na stronie www.hbogo.pl.

Vouchery dające dostęp do zasobów HBO GO to na razie początek współpracy, docelowo HBO GO ma być dostępne z poziomu dekoderów, na podobnej zasadzie, jak to jest w przypadku aplikacji Ipla.

Wkrótce więcej informacji na ten temat.

HBO GO to internetowy serwis wideo na żądanie, który gwarantuje nieograniczony dostęp do biblioteki setek godzin najnowszych hitów filmowych oraz kontrowersyjnych dokumentów i kultowych seriali produkcji HBO. Wybrane filmy i seriale dostępne są w HBO GO jeszcze przed ich premierą w HBO.

HBO GO to płatny serwis dostępny tylko dla abonentów HBO, w którym użytkownik sam decyduje, gdzie i kiedy będzie oglądał wybrane przez siebie filmy i seriale. Serwis jest dostępny na komputerze, tablecie, smartfonie lub na telewizorze za pośrednictwem dekodera posiadającego aplikację HBO GO 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, bez reklam.

Dzięki technologii Smooth Streaming serwis HBO GO na bieżąco dostosowuje się do aktualnych możliwości komputera oraz łącza internetowego, co zapewnia najwyższą możliwą jakość obrazu oraz płynne odtwarzanie programów. Optymalne działanie HBO GO uzyskuje już przy prędkości 2 Mb/s.

HBO GO jest wyposażone w intuicyjny i prosty interfejs, który umożliwia tworzenie list ulubionych pozycji oraz komentowanie i dzielenie się wrażeniami ze znajomymi poprzez portale społecznościowe.
#1 | AR HD dnia 18.11.12 17:06
Może z czasem wejdzie HBO OD , ale i GO tez może być Uśmiech
#2 | Adam Okoniewski dnia 18.11.12 17:15
karwasz twarz HD, Nie będzie tak kolorowo jak CP poda że ta usługa będzie dodatkowo płatna. Polewka
#3 | Viking dnia 18.11.12 17:16
Może też zrobią jakąś skromniejszą bibliotekę, która będzie dostępna za darmo? Uśmiech
#4 | Michal Juskowiak dnia 18.11.12 19:42
Z tego co wstępnie udało mi się ustalić, to HBO GO ma być dostępny dla abonentów, którzy mają wykupiony pakiet HBO. Uśmiech
#5 | gargus dnia 18.11.12 19:44
OnDemand, tak to by było coś .
#6 | Tucia dnia 19.11.12 19:52
to świetnie mam Szeroki uśmiech wykupiony pakietHBO

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający