Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

OFICJALNIE: KANAŁY VIASAT JUŻ OD FAMILIJNEGO HD !Drukuj

Cyfrowy Polsat
Grupa Cyfrowy Polsat nawiązała współpracę z grupą Viasat Broadcasting należącą do międzynarodowego koncernu medialnego – Moderns Time Group. Jeszcze w listopadzie br. oferta platformy Cyfrowy Polsat, w zakresie Pakietu Familijnego HD, zostanie poszerzona o trzy nowe kanały: Viasat Explorer, Viasat History i Viasat Nature.

Od 1 stycznia przyszłego roku sprzedażą reklam w tych kanałach zajmie się Biuro Reklamy Polsat Media. Ponadto na początku 2013 r. kanały Viasat rozpoczną nadawanie na rynku polskim pod dwoma markami – „Polsat” i „Viasat”, otrzymując nazwy: Polsat Viasat History, Polsat Viasat Explorer oraz Polsat Viasat Nature. Tym samym portfolio kanałów Telewizji Polsat wzrośnie do 18 pozycji.

O dokładnej dacie startu nowych kanałów w ofercie Cyfrowego Polsatu operator poinformuje w późniejszym terminie. Stacje poszerzą ofertę Pakietu Familijnego HD, z którego aktualnie korzysta ok. 2,8 mln abonentów Cyfrowego Polsatu.
#7 | tadeusz242 dnia 19.11.12 19:34
Brawo SUPER tak dalej trzymać Brawo
#8 | mativ17 dnia 19.11.12 19:38
Brawo Brawo SUPER

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający