Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

KANAŁY SPORTOWE POLSATU W PAKIECIE IPLASPORT!Drukuj

IPLA
Pakiet iplaSPORT w nowej odsłonie - abonenci mogą już oglądać cztery kanały linearne: Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News oraz Fightbox! Blisko 250 godzin transmisji sportowych na żywo, także w jakości HD!

Wśród transmisji znajdują się m.in mecze reprezentacji Polski do Mistrzostw Świata, T-Mobile Ekstraklasa, PlusLiga, ORLEN Liga, PGNiG Superliga, F1, KSW, tenis i wiele innych...

Koszt pakietu iplaSPORT to 19,90 zł miesięcznie i 30,75 zł kwartalnie przy płatności kartą lub przelewem. Pakiet z pełną ofertą dostępny jest na stronie www.ipla.tv, za pomocą aplikacji na komputery z systemem Windows (do końca roku także Windows 8), telewizorów LG z funkcjami internetowymi oraz urządzeń mobilnych z systemem iOS i Android.

Transmisje oraz telewizje linearne dostępne są online na terenie Polski. Z powodów licencyjnych mogą zdarzyć się przerwy w nadawaniu transmisji Polsat Sport i Polsat Sport Extra.

Informuje: ipla
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający