Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

PLUS: NOWY CZŁONEK ZARZĄDU, UMOWA Z TELEENA HOLDING B.V. I NOWA PROMOCJADrukuj

Plus
W dniu 20 listopada 2012 r. Rada Nadzorcza Polkomtel Sp. z o.o. powołała na stanowisko Członka Zarządu pana Tomasza Zadrogę.

Tomasz Zadroga ukończył Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze i Polityczne na Wydziale Ekonomiczno–Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego i The Association of Chartered Certified Accountants (ACCA). Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w obszarze zarządzania dużymi firmami, planowaniu strategii, rozwoju biznesu i restrukturyzacji firm. Wcześniej pracował w Inter Cars, IC Development&Finance, Grupie ABB, Papyrus Polska (Grupa Stora Enso), Adidas Poland, a w latach 2008-2011 pełnił funkcję Prezesa PGE S.A.

Umowa na hurtowy dostęp do sieci mobilnej.
Polkomtel Sp. z o.o, operator sieci Plus, i Teleena Holding B.V. podpisały pięcioletnią umowę o współpracy, w ramach której Plus pozwoli na hurtowy dostęp do sieci mobilnej i umożliwi Teleena Holding oferowanie usług hostingowych dla operatorów MVNO.

Holenderska Teleena Holding B.V. jest europejskim liderem na rynku usług MVNE. Dzięki elastycznej on-linowej platformie usługowej świadczy innowacyjne usługi dodane na rzecz wirtualnych i infrastrukturalnych operatorów komórkowych.

Dla Teleena Holding B.V. umowa z Plusem na dostęp hurtowy do sieci jest już czwartą tego typu umową podpisaną z dużym operatorem infrastrukturalnym. W podobnym zakresie Teleena Holding B.V. współpracuje już z Vodafone Holandia, Vodafone UK i Telesur Suriname i utrzymuje obecnie na swojej platformie MVNE czternastu operatorów wirtualnych działających na terenie Holandii i Wielkiej Brytanii, w tym m.in. prepaidową markę Vodafone NL „hollandsnieuwe”.

Starter Smartfonowy 25 zł w Plus na Kartę!
Od 22 listopada Plus na Kartę wprowadza na rynek nowy rodzaj startera przygotowanego specjalnie z myślą o użytkownikach smartfonów, potrzebujących przede wszystkim atrakcyjnej oferty prepaid na transmisję danych, a nie tylko na usługi głosowe czy SMSy.

Na Starterze Smartfonowym znajduje się specjalna oferta na transmisję danych:
* Pakiet dzienny 20 MB za 29gr – cykliczny pakiet na 24 godziny,
* 15 gr za 1 MB – to promocyjna stawka za transmisję danych po wykorzystaniu pakietu.

Ta promocyjna oferta oznacza, że klient za ok. 8,7 zł miesięcznie otrzymuje aż 600 MB i wydatki na transmisję danych nie są praktycznie rzecz biorąc odczuwalne. Wymienione usługi będą dostępne tylko na Starterze Smartfonowym i nie można ich aktywować na innych ofertach prepaid. W zestawie Starter Smartfonowy 25 zł znajduje się karta Micro SIM.

Klienci korzystający ze Startera Smartfonowego mogą także wybrać inne usługi obniżające koszty, które są dostępne w Plus na Kartę, min: Nielimitowane rozmowy w Plusie, Wybrane numery w Plusie, Nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci za 3gr, Rok ważności konta itd. Wykaz usług w Plus na Kartę jest na: http://nakarte.plus.pl/prepaid/jak_obnizyc_wydatki.html

Starter Smartfonowy w Plus na Kartę jest promocją limitowaną i pula dostępnych zestawów jest ograniczona. Ich dystrybucja odbywać się będzie przez Salony Firmowe i Punkty Sprzedaży Plusa, wybrane komisy oraz wybrane punkty sprzedaży prasy i towarów FCMG (np. Inmedio, Relay, Kolporter).
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający