Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

REWOLUCJA PROGRAMOWA W CP - SZCZEGÓŁYDrukuj

Cyfrowy Polsat
Dzisiaj (22 listopada) Cyfrowy Polsat włącza 20 nowych kanałów, w tym 4 stacje w jakości HD, wprowadza nowe pakiety, nowe usługi online, nowy sprzęt oraz nowe promocje.

W wyniku nawiązania współpracy największej w Polsce platformy cyfrowej z największymi międzynarodowymi i polskimi nadawcami, Cyfrowy Polsat udostępni swoim abonentom 20 nowych kanałów, w tym 4 w jakości HD.

Do pakietów Cyfrowego Polsatu dołączyły następujące kanały:
* BBC Entertainment, BBC Knowledge, BBC Lifestyle, BBC Cbeebies do nowego Pakietu Familijnego Max HD
* Viasat History, Viasat Explorer i Viasat Nature dostępne od Pakietu Familijnego HD
* Universal Channel, Scifi Universal i E! Entertainment Television do nowego Pakietu Familijnego Max HD
* MTV Rocks do nowego Pakietu Familijnego Max HD
* Da Vinci Learning do nowego Pakietu Familijnego Max HD
* Filmbox Action do dodatkowego Pakietu Film HD
* Sundance i Sundance HD do dodatkowego Pakietu Film HD
* Polsat Film HD do dodatkowego Pakietu Film HD
* Polsat Food do Pakietu Mini HD
* Redlight HD do Pakietu Rozrywka HD
* Hustler HD do Pakietu Rozrywka HD
* CBS Action, który dla abonentów będzie dostępny od 3 grudnia.

Ponadto na początku 2013 roku kanały Viasat rozpoczną nadawanie na rynku polskim pod dwoma markami – „Polsat” i „Viasat”, otrzymując nazwy: Polsat Viasat History, Polsat Viasat Explorer oraz Polsat Viasat Nature, które razem z Polsatem Film HD i Polsatem Food poszerzą portfolio

Łącznie abonenci Cyfrowego Polsatu mają do dyspozycji aż 127 kanałów kodowanych, 34 stacje w jakości HD oraz ponad 500 kanałów niekodowanych. Już wkrótce operator przedstawi kolejne nowości programowe.

Nowe, bogatsze pakiety podstawowe
Nowa oferta pakietów Cyfrowego Polsatu jest nie tylko bogatsza, ale jednocześnie bardziej intuicyjna.

Nowością jest poszerzony pakiet dla całej rodziny Pakiet Familijny Max HD z 12 nowymi kanałami o tematyce edukacyjnej (m.in. BBC Knowledge, Viasat History), przyrodniczej (Viasat Nature), rozrywkowej (E! Entertainment, BBC Lifestyle) i muzycznej (MTV Rocks). Pakiet Familijny Max HD zawiera 86 kanałów kodowanych, z czego 16 w jakości HD. To bogaty zbiór najchętniej oglądanych stacji telewizyjnych, zapewniający najlepszy stosunek jakości do ceny – miesięczny dostęp do pakietu kosztuje 49,90 zł, a na dwóch telewizorach tylko 59,90 zł.

Pakiet Rodzinny HD - który teraz dostępny jest także dla nowych abonentów Cyfrowego Polsatu w cenie 24,90 zł – pozwala na odbiór łącznie 41 kanałów, w tym 6 w jakości HD. Natomiast Pakiet Familijny HD to zestaw 66 kanałów polskojęzycznych, w tym 10 kanałów w HD. Klienci najmniejsze pakietu operatora - Mini HD za 14,90 zł - dostają 28 kanałów polskojęzycznych, w tym 6 stacji HD oraz możliwość skorzystania bez opłat z pakietu Rodzinnego HD nawet przez 6 miesięcy.

Nowy podział pakietów tematycznych
Fani filmu i sportu mogą wzbogacić ofertę podstawową o pakiety dodatkowe – nowy Pakiet Film HD i Sport HD. Film HD to razem aż 17 nowych filmowych kanałów kodowanych, w tym 6 nowości i 5 stacji w jakości HD. Pakiet Sport HD to 10 najlepszych kanałów sportowych, w tym 4 w HD. Obydwa pakiety są dostępne promocyjnie przez 6 miesięcy bez opłat, po tym okresie wynosi ona 10 zł miesięcznie.

Wzbogacony o 2 kanały został także Pakiet Rozrywka HD z treściami dla dorosłych widzów. Zmianie programowej nie uległy Pakiety HBO HD, Cinemax HD, HBO Cinemax, dostępne w ofecie Premium bądź w formie pakietów dodatkowych.

Atrakcyjne promocje tylko dla abonentów Cyfrowego Polsatu
Dołączając teraz do Cyfrowego Polsatu, można wybrać umowę z okresem podstawowym na 15 lub 29 miesięcy. Wtedy odpowiednio uzyskuje się 3 lub 6 miesięcy telewizji bez opłat oraz dekoder HD już za złotówkę.

Z pakietami od Familijnego Max HD w górę (od 49,90 zł) i umową na 29 miesięcy TV Mobilna jest dostępna w ofercie bezpłatnie. Abonent musi tylko zapłacić 49 zł opłaty aktywacyjnej za mobilny dekoder MT-5000 służący do odbioru na smartfonie, tablecie czy komputerze 8 kanałów kodowanych – Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Film, Polsat News, TVP Seriale, Kino Polska, Comedy Central i Nickelodeon. Dodatkowo „kieszonkowy” dekoder, działający w technologii DVB-T, zapewnia dostęp do wszystkich ogólnodostępnych kanałów naziemnej telewizji cyfrowej. Łącznie użytkownik może się cieszyć ok. 30 stacjami telewizyjnymi o różnej tematyce.

Jako nowość Cyfrowy Polsat wprowadził promocję „0 lojalki” dającą możliwość podpisania umowy na czas nieokreślony. Taka opcja to gwarancja swobodnego decydowania o długości i czasie korzystania z usług Cyfrowego Polsatu.

W ramach oferty łączonej abonenci usługi telewizyjnej, którzy zdecydują się na zakup Internetu Cyfrowego Polsatu oraz klienci wybierający dwie usługi operatora otrzymają dodatkowy pakiet danych w cenie telewizji – nawet do 5 GB miesięcznie, także w ramach usługi LTE do 150 Mb/s, która od 30 października jest dostępna dla wszystkich klientów zainteresowanych najszybszym Internetem mobilnym na świecie.
#19 | gargus dnia 23.11.12 20:18
MTV Rocks działa z Pakietem Familijnym HD
#20 | gargus dnia 23.11.12 20:37
uważam że przesadzili, za dwa dodatkowe kanały HD [Play HD i Sundance HD) nawet nie chce mi się na tą chorą infolinię dzwonić i tu nie chodzi o kasę tylko o podejście do klient a reszta w tej jakości jest śmieszna, viasaty to kanały dla emerytów w 47'' nie da się tego oglądać, z netem jest to samo mam obecnie najwyższy pakiet i nie mogę prędkości zwiększyć do tych ''niby'' 150 mb/s umowa itd enka po fuzji z c+ pozamiata rynek będzie coś jak verizon w USA
#21 | alogram dnia 23.11.12 20:55
gargus: Szeroki uśmiech enka z c+ po fuzji pozamiata rynek Szeroki uśmiech ROTFL buahahaha :'D
#22 | alogram dnia 23.11.12 21:01
Midrach: jesteś dealerem C+ czy nki? Szeroki uśmiech Zero obiektywizmu tylko same c+herowe wykrzykiwanie lol Uśmiech W porównaniu z np. kablówką, w niektórych miastach, gdzie abo (nędzny) kosztuje około 100zł, CP kładzie ich na łopatki... Uśmiech BRAWO !
#23 | Midrach dnia 23.11.12 22:43
alogram czy jak ci tam umiesz ty czytać ze zrozumieniem , wyraźnie napisałem ze POLSAT nas starych klientów okradł i okrada bo płacąc za full pakiet nie mam pełnego pakietu, a ci sami nowi klienci za tę sama cene maja. Rozbój w biały dzięn dla tego czekam do końca umowy i żegnam sie z tymi złodziejami
#24 | gargus dnia 24.11.12 16:11
wszystko co dodali działa mi od dzisiaj Brawo

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający