Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

PROMOCJA PREMIUM Z TV ONLINE W CPDrukuj

Cyfrowy Polsat
Najnowsza elastyczna oferta Premium umożliwia Abonentom Cyfrowego Polsatu skorzystanie nie tylko z pełnej oferty usług telewizyjnych, ale także nowych produktów: ipla oraz zapowiadaną przez serwis cyfrowypolsatnews.pl usługę HBO GO.

Nawet przez 6 miesięcy korzystanie z pełnej oferty Premium jest bezpłatne. Po tym okresie można wybrać opcję z ipla i HBO GO jednocześnie, wzbogacić swój pakiet o jedną z tych usług bądź pozostać jedynie z ofertą programową. Zależnie od wybranej opcji cena Premium wynosi od 89,90 do 109,90 zł miesięcznie

Klienci Cyfrowego Polsatu mogą korzystać z zasobów ipla na specjalnych warunkach. Filmy z biblioteki ipli są dostępne dla abonentów operatora do 15 % taniej, pakiety - nawet do 50% taniej. Wybór jest szeroki – istnieje możliwość wykupienia pakietów czasowych jednorazowych, ważnych przez 48 godzin, 30 dni i 90 dni. Można zdecydować się także na odnawialne pakiety cykliczne na czas nieokreślony lub określony. Wszyscy klienci Cyfrowego Polsatu dostają na start pakiet podstawowy ipla Extra, a abonenci oferty Premium - bogaty pakiet telewizji ipla w cenie abonamentu z 11 kanałami telewizyjnymi ipla, 30 filmami (co tydzień 3 nowe tytuły), ipla Sport i ipla Premiery (seriale Polsatu i TVP). Specjalne warunki na zakup ipla otrzymuje klienci zarówno ofert telewizyjnych, jak i internetowych operatora.

HBO GO to internetowy serwis wideo na żądanie z ponad tysiącem godzin najlepszej rozrywki. To własne produkcje HBO – seriale, dokumenty oraz hity filmowe z aktualnej oferty HBO. Wybrane pozycje filmowe są dostępne jeszcze przed emisją telewizyjną. HBO GO można oglądać na komputerze, tablecie i smartfonie w cenie 10 zł miesięcznie dla klientów pakietu HBO HD. Promocyjnie usługa dostępna będzie dla klientów Cyfrowego Polsatu nawet z 6-miesięcznym gratisem.

W ofercie Cyfrowego Polsatu jest także bogaty pakiet powtórek popularnych programów tzw. Catch-up TV. Widzowie korzystać mogą ze zbioru ponad 15 800 materiałów z 26 kanałów (w tym Polsat, Disney, BBC, Fox, National Geographic, MTV i wiele innych).

W ofercie telewizji online Cyfrowego Polsatu znalazł się także pakiet FilmBox Live – pakiet 8 kanałów telewizyjnych, ogromna biblioteka VoD polskich i zagranicznych filmów, programów dokumentalnych oraz nagrań pojedynków najpopularniejszych na świecie sportów walki.

Wszystkie powyższe usługi można znaleźć na stronie www.cyfrowypolsat.pl w nowej sekcji portalu „Rozrywka Online”, która stanowi idealne uzupełnienie tradycyjnej telewizji dla użytkowników posiadających urządzenia przenośne.

#1 | Mentoris dnia 22.11.12 16:27
Mam pakiet Premium z 89,90 i prawie zero nowej oferty oprócz Viasatów i Food Network. W czym moje 89,90 jest gorsze od nowego 89,90?
#2 | Midrach dnia 22.11.12 16:32
BO POLSAT TO ZŁODZIEJE I CAŁA BANDA Z PO
#3 | alogram dnia 23.11.12 21:03
Midrach: jesteś tu na zlecenie C+ czy "nki" ? Uśmiech pod każdym tematem piszesz to samo...

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający