Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

CP: "OTWARTE OKNO" NOWYCH KANAŁÓW DO POŁOWY STYCZNIADrukuj

Cyfrowy Polsat
Według informacji podawanych na oficjalnym profilu Cyfrowego Polsatu na Facebooku wynika, że nowe kanały, które od dziś dostępne są dla wszystkich abonentów, znajdują się w "otwartym oknie", które potrwa do połowy stycznia 2013 roku.

Przypomnijmy, że Cyfrowy Polsat ostatnio powiększył ofertę o następujące stacje: BBC Entertainment, BBC Knowledge, BBC Lifestyle, BBC Cbeebies, Viasat History, Viasat Explorer i Viasat Nature, Universal Channel, Scifi Universal i E! Entertainment Television, MTV Rocks, Da Vinci Learning, Filmbox Action, Sundance, Sundance HD, Polsat Film HD i Polsat Food. Dodajmy, że tzw. "otwarte okno" nie obejmuje kanałów erotycznych: Redlight HD i Hustler HD.

Ponadto po połowie stycznia będą przygotowane specjalne oferty migracyjne dla Abonentów, umożliwiające przejście na nowe pakiety z nowymi kanałami.

Oficjalny Fan Page Cyfrowego Polsatu https://www.facebook.com/cyfrowypolsat
#7 | mativ17 dnia 25.11.12 23:19
A czy ta migracja będzie polegała na tym, że jak mam powiedzmy 22 miesiące jeszcze umowę to gdy zgodzę się migrować to umowa przedłuży się o np. dodatkowe 12 miesięcy?
#8 | Michal Juskowiak dnia 25.11.12 23:45
Raczej nie, to będzie tylko przejście na nowe pakiety bez zmiany długości umowy. )
#9 | spinacz66 dnia 26.11.12 09:54
MICHAŁ a jak ja mam familiny hd+extrahd+sporthd co były ja też będę musiał nowy pakiet brać czy do końca umowy zostaną te kanały
#10 | Michal Juskowiak dnia 26.11.12 12:12
@spinacz66, będziesz miał te kanały w starych pakietach do końca, ale CP może ci też np. zaoferować przejście na nową pakietyzacje. Uśmiech
#11 | NOKIA0091 dnia 26.11.12 18:53
Do Michal Juskowiak : dzieki Wielkie juz jestem spokojnyUśmiechUśmiech
#12 | Prokop dnia 01.12.12 12:19
To będzie co oglądać Szeroki uśmiech ponad miesiąc nowych kanałów za free od CP. Dobrze, że i stali abonenci mają możliwość skorzystania z nich i się zapoznania, by ewentualnie potem skorzystać z ofert migracyjnych.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający