Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

NOWE KANAŁY DLA WSZYSTKICH DO 6 STYCZNIADrukuj

Cyfrowy Polsat
Wczoraj wszyscy abonenci Cyfrowego Polsatu otrzymali dostęp do nowych stacji. Jak podaje platforma "otwarte okno" potrwa do 6 stycznia 2013 roku. Promocja nie dotyczy dwóch erotycznych kanałów Redlight HD i Hustler HD 3D.

"Otwarte okno" dotyczy następujących stacji: BBC Entertainment, BBC Knowledge, BBC Lifestyle, BBC Cbeebies, Viasat History, Viasat Explorer i Viasat Nature, Universal Channel, Scifi Universal i E! Entertainment Television, MTV Rocks, Da Vinci Learning, Filmbox Action, Sundance, Sundance HD, Polsat Film HD i Polsat Food.
#1 | AR HD dnia 26.11.12 16:41
I znów CP se w kulki leci .. do 6 ? To po co pisali że do połowy . Chyba że 6 stycznia to wg CP połowa miesiąca Szeroki uśmiech
#2 | tadeusz242 dnia 30.11.12 13:13
Polewka A ja mam gdzies tą waszą promocję , nie róbcie żadnej laski i tak tego nie będe oglądał Polewka
#3 | Prokop dnia 01.12.12 12:29
Nawet do 06.01 jest mnóstwo czasu, by z nowymi kanałami CP się zapoznać, zobaczyć, które nam pasują, by potem móc zmienić pakiet na ten, który nam pasuje. Bo wg bez sensu tkwić w starym pakiecie jak jest tyle nowych możliwości i będzie okazja ku zmianie.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający