Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

CBS ACTION TAKŻE DLA WSZYSTKICH W CPDrukuj

Cyfrowy Polsat
Jak już informowaliśmy do 6 stycznia 2013 r. wszyscy abonenci Cyfrowego Polsatu otrzymali w ramach „otwartego okna” promocyjny dostęp do 18 nowych kanałów, których dołączenie do oferty operator ogłosił 22 listopada br. Wśród nich jest także kanał CBS Action (od 3 grudnia).

Warto wspomnieć, że platforma nie traktuje CBS Action jako następcy kanału Zone Romantica, ponieważ obie stacje będą różnić się tematyką.

NOWE KANAŁY DLA WSZYSTKICH DO 6 STYCZNIA

Widzowie zainteresowani zachowaniem dostępu do wybranych kanałów po zakończeniu akcji „otwarte okno”, będą mogli skorzystać ze specjalnie dla nich przygotowanych ofert promocyjnych, które dostępne będą od 6 stycznia. Po okresie promocyjnym abonenci zainteresowani zachowaniem dostępu do wybranych kanałów będą mogli skorzystać ze specjalnie dla nich przygotowanych ofert migracyjnych.

KANAŁY CBS OD 3 GRUDNIA W POLSCE I CP

Pełna lista nowych kanałów, które są objęte promocją „otwarte okno”:
BBC Entertainment, BBC Knowledge, BBC Lifestyle, BBC CBeebies ,Viasat History, Viasat Explorer, Viasat Nature, Universal Channel, E! Entertainment Television, Scifi Universal, MTV Rocks, Da Vinci Learning, Filmbox Action, Sundance, Sundance HD, Polsat Film HD, Polsat Food, CBS Action (dostępny od 3 grudnia).
#1 | Prokop dnia 01.12.12 12:33
To jeszcze tę skarbnicę nowych kanałów dopełni CBS Action. Się rodzinka ucieszy, już nie będzie można mówić, że w święta same powtórki. Zresztą to hasło osób nie mających porządnych pakietów tv. W CP zawsze był i jest wybór.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający