Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

BAŚNIOWY KONKURS FOX I CYFROWEGO POLSATUDrukuj

Cyfrowy Polsat
Kanał FOX i Cyfrowy Polsat w związku z premierą najnowszego sezonu serialu „Dawno, dawno temu”, która odbędzie się w niedzielę 2 grudnia o 20.00, przygotowali konkurs dla miłośników baśniowych postaci.

Promocja rozpoczęła się 28 listopada i potrwa do 23 grudnia.

Konkurs „Twoje szczęśliwe zakończenie” dostępny jest na stronie www.cyfrowypolsat.pl oraz na facebookowym profilu www.facebook.com/cyfrowypolsat.

Zadaniem użytkowników jest walka ze Złą Królową Reginą i jak najszybsze odkrycie zatrutych przez nią jabłek. W konkursie przewidziano nagrody dzienne, dla osób które najszybciej danego dnia zakończą rozgrywkę. Uczestnicy, którzy dodatkowo opiszą z którą z bajkowych postaci się utożsamiają będą mieli szansę na wygranie iPhona, iPada mini lub iPoda.

Kampania wspierająca konkurs będzie prowadzona w kanałach wewnętrznych Cyfrowego Polsatu, w serwisach gadu – gadu.pl i NK.pl, zaś spot konkursowy będzie emitowany na kanale FOX.

Abonenci Cyfrowego Polsatu znajdą kanał FOX w Pakiecie Familijnym na pozycji 47 a jego wersję HD – na miejscu 138. na liście kanałów platformy.

Emisja serialu „Dawno, dawno temu” na antenie FOX w każdą niedzielę o godz. 20.00.
#1 | Prokop dnia 01.12.12 12:36
CP daje kolejną szansę na zabawienie się i zdobycie fajnych nagród. W sumie czemu by sobie nie zrobić prezentu. Grudzień sprzyja jak najbardziej. W sumie nie ma miesiąca żeby CP nie startował z jakimś konkursem dla widzów.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający