Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

PEŁNA HARMONIA W NOWEJ OFERCIE PLUSADrukuj

Plus
W najnowszej ofercie Plusa innowacyjne rozwiązania współgrają z atrakcyjnymi cenami. Od dziś Nokia Lumia 820 i Nokia Lumia 920 oraz laptop HP Pavillon G6-2233 działają w pełnej harmonii!

W dostępnej od 29 listopada promocji, klienci mogą łączyć korzyści z posiadania ofert głosowych oraz internetowych:
* posiadając umowę w Plus Internet przy zawarciu lub przedłużeniu umowy w ofercie Plus Abonament otrzymają nawet 450 zł rabatu na abonament,
* posiadając umowę w Plus Abonament przy zawarciu lub przedłużeniu umowy w ofercie Plus Internet otrzymają rabaty na abonament przez cały kontrakt.

Warunkiem skorzystania z rabatu w ofercie Plus Abonament jest zakup jednego z najnowszych smartfonów Nokia Lumia 820 lub Lumia 920 wraz z aktywacją w taryfach Rozmownych. W przypadku oferty Plus internet by otrzymać rabat wystarczy zakup dowolnego sprzętu w promocji „Internet z laptopem lub tabletem”.

W ofercie promowane będą:
* Nokia Lumia 820 - nowoczesny smartfon z najnowszym systemem Windows Phone 8 z dużym 4.3” wyświetlaczem AMOLED ClearBlack, aparatem 8 MPix i GPS-em,
* laptop HP Pavilion g6-2233 z najnowszym systemem Windows 8 w zestawie z modemem Huawei E3276 umożliwiającym korzystanie z najszybszego mobilnego internetu w Polsce LTE do 150 Mb/s.

Oba sprzęty umożliwiają korzystanie z najszybszego mobilnego internetu LTE, co w połączeniu z dostępem do aplikacji SkyDrive w systemie Windows 8, pozwala na łatwe synchronizowanie, zapisywanie i udostępnianie zdjęć i plików między tymi urządzeniami i dostęp do swoich materiałów z niemal każdego miejsca.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający