Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

KANAŁY CBS JUŻ NADAJĄDrukuj

Cyfrowy Polsat
Zgodnie z planem na polskim rynku zadebiutowały kanały spod marki CBS - CBS Europa, CBS Drama, CBS Reality i CBS Action.
Od dziś na liście Cyfrowego Polsatu zaszły następujące zmiany:
* CBS Reality (wcześniej Zone Reality) - pozycja 82
* CBS Drama (wcześniej Club TV) - pozycja 101
* CBS Europa (wcześniej Zone Europa) - pozycja 42

TEST4 TO CBS ACTION (foto)

W ramówce CBS Reality znajdzie się między innymi nagrodzony licznymi statuetkami Emmy serial ''48 godzin'', a także nadawany przez wiele sezonów popularny amerykański show telewizyjny ''Sędzia Judy''. Zakupiono również prawa do nadawania wielu produkcji zewnętrznych, w tym dynamicznego dokumentalnego serialu kryminalnego ''FBI w akcji'', serii ''Bez wyjścia'', popularnego show 10 lat mniej ukazującego metamorfozy uczestniczek, serialu ''Powiedz mi, kim jesteś'' o tematyce genealogicznej i poruszającego serialu medycznego ''Dziecięce pogotowie''.

Oferta programowa CBS Drama, podobnie jak w przypadku cieszącego się dużą oglądalnością kanału brytyjskiego, obejmie takie kultowe i niezapomniane tytuły, jak ''Dynastia'' i ''Shogun''. W ramówce CBS Drama znajdzie się również miejsce na pełne namiętności i uczuć filmowe produkcje CBS oraz pasjonującą klasyczną amerykańską soap operę ''Melrose Place''.

CBS Europa nadal prezentować będzie najlepsze dzieła kina europejskiego, amerykańskiego i światowego. Z okazji zmiany wizerunku planowane są atrakcyjne premiery, w tym projekcja takich cenionych przez krytyków obrazów jak ''Lektor'', ''Hurt Locker. W pułapce wojny'' oraz ''Cadillac Records''.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający