Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

PN: EWA ŻARSKA STAŁYM KORESPONDENTEM W LONDYNIEDrukuj

Polsat News (HD)
Od 10 grudnia 2012 roku Ewa Żarska będzie pełniła funkcję stałego korespondenta Polsat News w Londynie. Wcześniej, jako reporterka krajowa, relacjonowała dla stacji najważniejsze wydarzenia w Łodzi.

Ewa Żarska została stałym korespondentem zagranicznym Polsat News i Telewizji Polsat w Londynie. Jej relacje będą obecne także w „Wydarzeniach” - głównym programie informacyjnym Telewizji Polsat.

Foto: Materiały Prasowe


Karierę dziennikarską rozpoczęła w 2001 roku w Polsacie jako dziennikarz i reporter krajowy w Łodzi. W 2006 roku nawiązała współpracę z TVN – także oddział w Łodzi. W 2008 roku wróciła do Polsatu i rozpoczęła pracę dla TV Biznes, a po powstaniu Polsat News (7 czerwca 2008r.) także z tą stacją. Ewa Żarska przez cały ten czas pełniła funkcję reportera krajowego w ośrodku w Łodzi. Relacjonowała wydarzenia zarówno na potrzeby kanału Polsat News, jak i dla „Wydarzeń” w Polsacie, m.in. aferę w łódzkim pogotowiu tzw. "skóry", wstrząsającą historię rodziny, która zwłoki dzieci ukrywała w beczkach, zabójstwo w biurze poselskim PiS, była na miejscu katastrofy kolejowej w Szczekocinach oraz relacjonowała sytuacje powodziową w 2010 roku.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający