Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

EUROSPORT I EUROSPORT 2 JUŻ W PAKIECIE IPLA SPORTDrukuj

IPLA
Gratka dla fanów sportu! Teraz pakiet sportowy to dostęp do sześciu kanałów oraz ponad 200 godzin transmisji sportowych za jedyne 19,90 zł miesięcznie.

W pakiecie iplaSPORT obejrzeć można m.in. mecze eliminacyjne Polski do MŚ w piłce nożnej, rozgrywki T-Mobile Ekstraklasy, PlusLigi, walki KSW, wyścigi F1, MotoGP, mecze piłki ręcznej, wyścigi żużlowe i mecze tenisa. Wykupując pakiet dodatkowo zyskuje się dostęp do kanałów sportowych: Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Fightbox.

Koszt pakietu iplaSPORT to 19,90 zł miesięcznie i 30,75 zł kwartalnie przy płatności kartą lub przelewem. Pakiet z pełną ofertą dostępny jest na stronie www.ipla.tv, za pomocą aplikacji na komputery z systemem Windows (do końca roku także Windows 8), telewizorów LG z funkcjami internetowymi oraz urządzeń mobilnych z systemem iOS i Android.

Transmisje oraz telewizje linearne dostępne są online na terenie Polski. Z powodów licencyjnych mogą zdarzyć się przerwy w nadawaniu transmisji Polsat Sport i Polsat Sport Extra.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający