Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

MAREK KACPRZAK ZASTĄPIŁ CHRABOTĘDrukuj

Polsat News (HD)
Marek Kacprzak został nowym prowadzącym "Wydarzenia Opinie Komentarze" w Polsat News. Dotychczasowym prowadzącym, obok Jarosława Gugały, był Bogusław Chrabota, który od 2 stycznia będzie redaktorem naczelnym "Rzeczpospolitej".

Marek Kacprzak karierę dziennikarską rozpoczął 1994 roku. Od tej pory przez wiele lat związany był z radiem: Radio Parada w Łodzi, następnie w Radio Classic także w Łodzi, Radio Echo w Nowym Sączu, aż w końcu RMF FM. W 2003 roku rozpoczął karierę telewizyjną jako reporter magazynu "Uwaga" w TVN. Po roku rozpoczął pracę w redakcji TVN24 na stanowisku wydawcy. W 2005 roku, przez 2 lata, pracował w redakcji "Wydarzeń" w Polsacie na stanowisku wydawcy, a następnie prezentera. W 2007 roku odszedł z Polsatu i objął stanowisko szefa kraju w "Polska The Times". Po powstaniu kanału Polsat News w 2008 roku wrócił do stacji i rozpoczął pracę na stanowisku prowadzącego program poranny "Nowy dzień" w Polsat News. Od września 2012 roku zaczął prowadzić pasma popołudniowe i wieczorne oraz serwisy informacyjne w Polsat News.

Od stycznia 2013 roku obejmie stanowisko prowadzącego "Wydarzenia Opinie Komentarze". Pierwsze wydanie poprowadzi 7 stycznia 2013 roku. Kacprzak nadal będzie prowadził pasma oraz serwisy, jednak już w mniejszym zakresie.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający