Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

MAREK KACPRZAK ZASTĄPIŁ CHRABOTĘDrukuj

Polsat News (HD)
Marek Kacprzak został nowym prowadzącym "Wydarzenia Opinie Komentarze" w Polsat News. Dotychczasowym prowadzącym, obok Jarosława Gugały, był Bogusław Chrabota, który od 2 stycznia będzie redaktorem naczelnym "Rzeczpospolitej".

Marek Kacprzak karierę dziennikarską rozpoczął 1994 roku. Od tej pory przez wiele lat związany był z radiem: Radio Parada w Łodzi, następnie w Radio Classic także w Łodzi, Radio Echo w Nowym Sączu, aż w końcu RMF FM. W 2003 roku rozpoczął karierę telewizyjną jako reporter magazynu "Uwaga" w TVN. Po roku rozpoczął pracę w redakcji TVN24 na stanowisku wydawcy. W 2005 roku, przez 2 lata, pracował w redakcji "Wydarzeń" w Polsacie na stanowisku wydawcy, a następnie prezentera. W 2007 roku odszedł z Polsatu i objął stanowisko szefa kraju w "Polska The Times". Po powstaniu kanału Polsat News w 2008 roku wrócił do stacji i rozpoczął pracę na stanowisku prowadzącego program poranny "Nowy dzień" w Polsat News. Od września 2012 roku zaczął prowadzić pasma popołudniowe i wieczorne oraz serwisy informacyjne w Polsat News.

Od stycznia 2013 roku obejmie stanowisko prowadzącego "Wydarzenia Opinie Komentarze". Pierwsze wydanie poprowadzi 7 stycznia 2013 roku. Kacprzak nadal będzie prowadził pasma oraz serwisy, jednak już w mniejszym zakresie.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający