Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

KONCERT ŚWIĄTECZNY MICHAELA BUBLE W POLSACIEDrukuj

Polsat (HD)
Gwiazda światowego formatu i ulubieniec także polskiej publiczności - Michael Bublé zaprasza na swój najnowszy, świąteczny koncert.


Trzykrotny zdobywca nagród Grammy i w duetach z nim jego znakomici goście: legendarny Rod Stewart oraz amerykański wokalista country Blake Shelton i młoda, kanadyjska piosenkarka Carly Rae Jepsen podczas tego show zaprezentują bożonarodzeniowe przeboje: „Jingle Bell Rock”, „Let It Snow”, „All I Want for Christmas Is You” i m.in. „Winter Wonderland”, które pochodzą z jego ostatniej płyty, rewelacyjnie przyjętej na świecie. Te piosenki to wyjątkowej urody, mieszanka jazzu i popu w świątecznej oprawie. Dzięki odrobinie telewizyjnej magii Michael Bublé i Bing Crosby zaśpiewają w duecie klasyczne „White Christmas”.

Michael Bublé podbił serca wszystkich fanów jazzu w 2003 roku, bo wtedy wydał swoją pierwszą płytę pt. „Michael Bublé”. Album odniósł spektakularny sukces, a artysta rozpoczął z powodzeniem występy na największych światowych scenach muzycznych. Koncert świąteczny Michaela Bublé to niepowtarzalne wydarzenie muzyczne.

Transmisja w poniedziałek, 24 grudnia o 00:45 w Polsacie.

Informuje: Polsat
#1 | AR HD dnia 23.12.12 11:53
MICHAEL BUBLE ? to chyba jakiś Bubel ;D
#2 | Adam Okoniewski dnia 23.12.12 12:23
karwasz twarz HD, Buble raczej nie.Nazwałbym to Michael Made In China.Szeroki uśmiech ( "Nie obrażając nikogo" ) Uśmiech

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający