Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

POLKOMTEL ZŁOŻYŁ ZAMÓWIENIE NA KOLEJNE GB DANYCH OD MOBYLANDUDrukuj

Plus
Mobyland, spółka telekomunikacyjna z Grupy NFI Midas, przyjęła zamówienie na usługi transmisji danych od Polkomtela. Wartość zamówienia na transmisję danych o wielkości 22 mln GB wynosi 145.305.600 zł netto.

„To drugie zamówienie na transmisję danych, które otrzymaliśmy od operatora sieci Plus. Pierwsze opiewało na 11 mln GB" – przypomniał Krzysztof Adaszewski, Prezes Zarządu NFI Midas.

Mobyland świadczy usługi Polkomtelowi na podstawie pięcioletniej umowy zawartej w marcu 2012 r. Wartość umowy jest definiowana na podstawie odrębnych zamówień.

W ramach umowy Mobyland zapewnia dostęp do usługi bezprzewodowej transmisji danych, realizowanej w Paśmie 1800 oraz Paśmie 900 w technologii LTE lub HSPA+. Wykorzystuje do tego celu sieć opartą o częstotliwości własne oraz innych spółek z Grupy Midas: Centernetu oraz Aero2.

Mobyland i Polkomtel uzgodniły, że wobec znacznie wcześniejszego złożenia zamówienia przez operatora sieci Plus, cena za każdy MB objęty zamówieniem wyniesie 0,00645 zł netto, czyli będzie niższa od przyjętej w pierwszym zamówieniu (0,00925 zł za 1MB).

Łączna wartość obu zamówień dokonanych przez Polkomtel wyniesie 222.045.587 zł.

Informuje: Plus
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający