Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"CSI: KRYMINALNE ZAGADKI NOWEGO JORKU" OD 6 STYCZNIA W POLSACIEDrukuj

Polsat (HD)
Kontynuacja premierowego, siódmego sezonu serialu "CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku" już od 6 stycznia na antenie Telewizji Polsat. Nawet najmniejszy ślad zostawia wizytówkę sprawcy.

Ekipa CSI w Nowym Jorku prowadzi dochodzenia w różnych sprawach kryminalnych: od napadów, porwań i szantażu po ataki terrorystyczne i przypadkowe zabójstwa. Ludzie mogą kłamać - dowody nigdy!

Do ekipy CSI w Nowym Jorku dołączyła nowa gwiazda - Sela Ward - dwukrotna zdobywczyni nagrody Emmy i Złotego Globu. Błyskotliwie inteligentna, czarująca i dowcipna detektyw Jo Danville szybko zyskała uznanie i podziw drużyny. Zaprzyjaźniła się z szefem nowojorskiego laboratorium kryminalistycznego, detektywem Taylorem - w tej roli Gary Sinice - nominowany do Oscara, uhonorowany Złotym Globem oraz Emmy.

Śledczy z Nowego Jorku rozwiązują zagadki tajemnicze, nieprawdopodobne i intrygujące. Każdy odcinek opowiada nową i niepowtarzalną historię kryminalną.

Gościnnie w siódmym sezonie serialu występują między innymi: Edward James Olmos, David James Elliott oraz Peter Fonda.

Serial "CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku" emitowany jest w każdą niedzielę począwszy od 6 stycznia o godzinie 21.00.

Informuje: Polsat
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający