Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

POLSAT BOXING NIGHT: GOŁOTA - SALETA W PPV CPDrukuj

PPV CP
23 lutego na ringu w Trójmiejskiej Ergo Arenie swoje rękawice skrzyżują legendarni polscy bokserzy Andrzej Gołota i Przemysław Saleta. Będzie to ich pierwsze i od lat wyczekiwane starcie. Podczas gali Polsat Boxing Night zobaczymy również 5 innych zawodowych pojedynków bokserskich. Wydarzenie pokaże w systemie PPV Cyfrowy Polsat.

Andrzej Gołota właśnie przyleciał do Polski, by wziąć udział w konferencji prasowej, która odbędzie się 7 stycznia (poniedziałek) o godzinie 12.00 w klubie Champions w hotelu Marriott w Warszawie. W konferencji weźmie również udział Przemysław Saleta. Do połowy stycznia organizatorzy poinformują o wszystkich bokserskich gwiazdach, które tego wieczoru stoczą pojedynki.

Bilety na galę "Polsat Boxing Night: Gołota - Saleta" dostępne są w serwisie www.eBilet.pl oraz Albert Production.

Pierwszą galę Polsat Boxing Night na antenie Polsatu i Polsatu Sport można było zobaczyć jesienią 2009 roku. Walkę wieczoru - pierwszą w wadze ciężkiej Tomasza Adamka z legendą boksu Andrzejem Gołotą oglądało średnio 8 mln 213 tys. widzów.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający