Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

OFICJALNIE: CP PRZEJĄŁ CP TECHNOLOGYDrukuj

Cyfrowy Polsat
Cyfrowy Polsat poinformował w adnotacji giełdowej o oficjalnym zarejestrowaniu przez Sąd przejęcia Spółki Cyfrowy Polsat Technology.


Połączenie nastąpiło poprzez przeniesienie na Spółkę Przejmującą - jako jedynego wspólnika Spółki Przejmowanej - całego majątku Spółki Przejmowanej w drodze sukcesji uniwersalnej, oraz rozwiązanie Spółki Przejmowanej bez przeprowadzania jej likwidacji.

Połączenie przeprowadzone zostało w celu optymalizacji kosztów i uproszczenia struktury organizacyjnej Grupy Cyfrowy Polsat, które są niezbędne dla realizacji średnio- i długookresowej strategii Grupy Cyfrowy Polsat.

Informuje: CP
#1 | Prokop dnia 03.01.13 09:38
optymalizacja kosztów i uproszczenia struktury organizacyjnej pewnie przełożą się na produkty. Nowe, jeszcze lepsze dekodery a i usługi dzięki tym zmianom odczują plusy. Ktoś pewnie zarzuci, że to kombinacje, ale skoro tak można legalnie i dzięki temu jeszcze zaoszczedzic, czemu nie? Ludzie w CP mają łeb na karku.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający