Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

NOWY PROGRAM KABARETOWY W POLSACIEDrukuj

Polsat (HD)
Już jutro (11 stycznia) w Polsacie zadebiutuje nowy program kabaretu Neo-Nówka pt. „Seks, Alkohol i Książki”. Członkowie grupy – Roman Żurek, Radosław Bielecki i Michał Gawliński – w dowcipny sposób odpowiedzą o Polsce i Polakach, m.in. wyśmieją urzędowe absurdy, gwiazdy show-biznesu oraz narodowe wady i przywary.


"Seks, Alkohol i Książki" - To najbardziej spektakularny program kabaretu Neo-Nówka. 18 Tirów ze sprzętem, dwupoziomowa scena, wizualizacje, nowoczesne oświetlenie, pirotechnika, tancerki, nienumerowane miejsca siedzące, czasami nawet telebim i towarzyszący kabaretowi zespół Żarówki. Czy ktoś miał więcej? Tak. U2, Rammstein i Marian Pucis trio.

Pochodzą z Wrocławia i okolic. Uprawiają satyrę polityczną, szalenie inteligentnie i dowcipnie. Neo-Nówka to obecnie zespół trzyosobowy. Roman Żurek - założyciel tego kabaretu i właściciel prawdziwie kamiennej twarzy, pod którą drzemie wulkan humoru. Michał Gawliński - z wykształcenia nauczyciel, na scenie ekspert od ról życiowych oferm. Natomiast scenicznym "prawdziwym mężczyzną", amantem lub macho (w zależności od potrzeb) najczęściej bywa Radosław Bielecki, prywatnie znany ze swego apetytu.

Kabaret Neo-Nówka powstał w 2000 roku, założony przez grupę wrocławskich studentów. Ale uznanie na polskiej scenie kabaretowej ci artyści zdobyli, dopiero gdy założyli moherowe czapeczki i powiedzieli, co ich naprawdę irytuje w naszej obyczajowości. Zostali dostrzeżeni i nagrodzeni - od początku swojej działalności kabaret zdobył ponad 20 nagród i wyróżnień. Są uważnymi obserwatorami naszych czasów, rzeczywistości społecznej i politycznej, więc tematów im nie brakuje. Ich skecze demaskują wszechogarniający absurd i pokazują śmieszność ludzkich przywar i niedołęctwo myśli. Oni wywiązują się z tej misji wzorowo, my mamy przyjemność oglądać ich na scenie, ich występy to bowiem zawsze niepowtarzalne show z przezabawnymi kostiumami.

Emisja w piątek 11 stycznia o 20:00 w Polsacie.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający