Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

PLUS: NOWE PAKIETY INTERNETOWE W ROAMINGUDrukuj

Plus
Wraz z początkiem ferii zimowych Plus wprowadza nową ofertę pakietów internetowych w roamingu. Teraz osoby wyjeżdżające do krajów UE mogą swobodnie korzystać z Facebooka, sprawdzić pogodę lub przeczytać wiadomości na portalach internetowych, już od 0,86 zł za 1 MB!

Pakiety przeznaczone są do korzystania z internetu w telefonie, na komputerze lub tablecie w sieciach partnerów roamingowych Plusa na terenie Unii Europejskiej oraz krajów stowarzyszonych (Norwegia, Islandia, Lichtenstein).

Z oferty mogą skorzystać klienci, zarówno indywidualni, jak i firmy, mający podpisane umowy abonamentowe na usługi głosowe lub internet mobilny. W nowej promocji zwiększono nawet o 50% liczbę MB, a o 33% niższa niż dotychczas jest cena za 1 MB. Trzy największe pakiety wynoszą obecnie odpowiednio 25, 70 i 150 MB, a cena 1 MB uległa w nich obniżeniu odpowiednio do 1,16 zł, 0,99 zł i 0,86 zł.

Pakiety można aktywować:
* wysyłając na numer 2601 SMSa z odpowiednim komunikatem,
* przez stronę www.online.plus.pl,
* dzwoniąc do Działu Obsługi Klienta pod numer 2601 (z telefonu w sieci Plus) lub 601 102 601 (z dowolnego telefonu).

Nowa oferta ''Roamingowe Pakiety Danych w UE'' wchodzi w życie 11 stycznia 2013 r. Więcej informacji na www.plus.pl
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający