Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

NOMINACJA DO TELEKAMERY I WYNIKI ZA 4 KWARTAŁ 2012 R. POLSAT JIM JAMDrukuj

Polsat JimJam
Bolek i Lolek wraz z innymi bohaterami Polsat JimJam walczą o głosy widzów w plebiscycie Telekamery! Przedstawiamy również wyniki 4 kwartał Polsat Jim Jam.

Polsat JimJam jest nominowany w 16. edycji plebiscytu Tele Tygodnia w kategorii „Kanał dziecięcy”. Telekamery, bo o nich mowa, to nagrody o bezcennej wartości, gdyż są one wyrazem sympatii widzów, którzy głosują m.in. na swój ulubiony kanał telewizyjny . Aby oddać swój głos na Polsat JimJam wystarczy wysłać SMS na numer 7265 i wpisać kod TK.S5. Polskie seriale animowane produkowane przez kultowe Studio Filmów Rysunkowych w Bielsku-Białej, są wielką siłą kanału. Również dzięki nim i wszechstronnej ofercie programowej w 4. kwartale 2013 roku Polsat JimJam odnotował doskonałe wyniki oglądalności.

W 4. kwartale 2012 roku nastąpiło podwojenie widowni mierzonej udziałami w rynku w grupie dzieci w wieku 4-6 lat (SHR w 2011r. – 2,79%; SHR w 2012r. - 4,38%) oraz wzrost o prawie 50% w grupie 4-12 lat (SHR w 2011r. – 1,88%; SHR w 2012r. – 2,06%) w stosunku do analogicznego okresu w roku poprzednim. W wymienionych dwóch grupach wiekowych Polsat JimJam jest liderem wzrostu.

Tak imponującą dynamikę wzrostu Polsat JimJam zawdzięcza między innymi emitowaniu kultowych, polskich seriali animowanych ze Studia Filmów Rysunkowych w Bielsku-Białej. Myszka, Błękitny Rycerzyk, Bolek i Lolek, Reksio okazali się być wspaniałymi towarzyszami przygód najmłodszych widzów. Wkrótce do grona dziecięcych przyjaciół, obecnych na kanale POLSAT JimJam, dołączą także bohaterowie serialu animowanego „Przygody Baltazara Gąbki”.

Jednak za sukcesem Polsat JimJam stoją nie tylko produkcje rodzime, ale i uznane programy światowe. „Bob Budowniczy” i jego kompani, czyli sympatyczne maszyny budowlane, podbiły serca najmłodszych ciepłem i serdecznością. Sympatyczny Tyranosaurus Rex Barney z serialu animowanego „Barney i przyjaciele” zaprasza maluchy do świata dinozaurów. „Roztańczona Angelina” marzy o karierze prima baleriny, dlatego uczy się tańczyć i śpiewać, pokazując tym samym, że warto realizować marzenia.

Z kolei produkcje dokumentalne mają nieoceniony walor edukacyjny. Wielokrotnie nagradzana seria „W rodzinie zwierzątek” zabiera małych widzów do fantastycznego świata dzikich zwierząt. Oglądając z kolei „A może nad morze” dzieci przenoszą się do królestwa oceanicznej głębi, by podglądać podwodne stwory.

Każdego dnia bohaterowie Polsat JimJam bawią i uczą najmłodsze dzieci, przekazując najważniejsze wartości w przystępny maluchom sposób. Teraz nadarza się szansa, by ich za to docenić i oddać głos na Polsat JimJam w plebiscycie na Telekamerę!
#1 | Prokop dnia 23.01.13 09:14
Polsat JimJam wg mnie powinien dostać Telekamerę. Przede wszystkim za puszczanie starych dobrych kreskówek, chociaż to nie jedyne plusy tej stacji. Stacja się podoba, co widać, bo ciągłym wzroście oglądalności, a że Telekamerę przyznają widzowie, więc..

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający